w

Małgorzata Rozenek miała wypadek. Gwiazda trafiła do szpitala. „Staram się nie załamywać”

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram screenshot @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. Instagram screenshot @m_rozenek

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie jest bardzo aktywna fizycznie. Ostatnio skusiła się na nową dyscyplinę sportową, co zakończyło się wypadkiem. Celebrytka skończyła trening w szpitalu. Konieczna będzie rehabilitacja.

Małgorzata Rozenek jest dobrze znana w świecie show-biznesu. Celebrytka chętnie udziela się w mediach i króluje w mediach społecznościowych. Tam publikuje regularnie kontent dla swoich fanów zarówno z pracy, jak i życia prywatnego. W tym ostatnio sporo się dzieje.

Celebrytka nie próżnuje i to na wielu polach. Chętnie występuje w programach jako gość, a także przygotowuje się do nowego show Pokonaj mnie, jeśli potrafisz. Rozenek także udziela się na scenie politycznej, już drugi raz gościła w Sejmie. Niestety, teraz będzie musiała nieco zwolnić tempa, ponieważ czeka ją rehabilitacja.

Małgorzata Rozenek miała wypadek

Celebrytka w ostatnim czasie jest bardzo aktywna fizycznie. W ten sposób przygotowuje się do nowego show, w którym będzie musiała zmierzyć się z sześcioma dyscyplinami sportowymi i przeciwnikami płci męskiej. Jej codzienność obejmuje teraz nie tylko siłownię i fitness, ale także naukę strzelania czy treningi pod okiem triathlonowego mistrza. Niestety, podczas ostatnio rozwijanej dyscypliny uległa wypadkowi.

I upadając na to kolano tylko słyszałam, jak mi w lewym kolanie tak zrobiło *pyk*. […] Jesteśmy w szpitalu — relacjonowała żona Majdana.

Rozenek przy ćwiczeniu jazdy i biegu na nartach na stoku upadła niefortunnie i uszkodziła kolano. W efekcie musiała pojechać do szpitala. Jak informował w relacji jej mąż, ma ona albo naderwane więzadła boczne albo uszkodzoną łękotkę. Ostatecznie nie wiadomo, co objęła kontuzja, ale celebrytka skończyła w gipsie i o kulach. Konieczna jest także rehabilitacja.

Myślicie, że powrót do zdrowia długo potrwa?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @krzysztof.stanowski

Kanał Sportowy w tarapatach. Wszystko przez Krzysztofa Stanowskiego. „No i stało się”

Izabela Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske

Zapłakana Izabela Zeiske z „Gogglebox” w środku nocy przekazała fanom przykre wieści. Jest bardzo źle. „Proszę o modlitwę”