w

Zapłakana Izabela Zeiske z „Gogglebox” w środku nocy przekazała fanom przykre wieści. Jest bardzo źle. „Proszę o modlitwę”

Izabela Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske
Izabela Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske

Izabela Zeiske, którą widzowie mogą kojarzyć z programu Gogglebox. Przed telewizorem, opublikowała w mediach społecznościowych niepokojące nagranie. Poinformowała w nim, że w jej życiu wydarzyła się tragedia i poprosiła obserwatorów o modlitwy. Co się stało?

Izabela Zeiske zyskała popularność dzięki programowi Gogglebox. Przed telewizorem. Do niedawna przed kamerą regularnie pojawiała się w towarzystwie syna, Joachima, z którym stworzyła uwielbiany przez widzów duet. Z czasem dołączyła do nich nestorka rodu, która doskonale odnajduje się w roli komentatorki. Wraz z córką i wnukiem z zapałem ocenia popularne produkcje, nie gryząc się przy tym w język. Niestety najnowsze informacje nie ucieszą fanów tego osobliwego trio. Dalszy udział seniorki w formacie stanął pod wielkim znakiem zapytania. Co się stało?

Mama Izabeli Zeiske trafiła do szpitala

Iza ostatnio opublikowała na Instastory nagranie, w którym poinformowała, że stan zdrowia jej mamy uległ pogorszeniu i musiała trafić do szpitala. Sytuacja wydaje się być bardzo poważna, ponieważ nagrywając krótkie wideo, z trudem powstrzymywała łzy. Mimo trudnych chwil postanowiła usiąść na chwilę przed kamerą, aby zwrócić się do fanów z prośbą o pomoc.

Są takie momenty, kiedy człowiek nawet najbardziej pozytywnie nastawiony do życia i który jest bardzo radosny, nie potrafi tej radości wykazać. My właśnie z Chimkiem wróciliśmy ze szpitala. Od rana byliśmy w szpitalu… Byliśmy z naszą babunią w szpitalu. Przyjechaliśmy właściwie tylko na moment. Chimek za chwilę wraca, ja tutaj muszę coś porobić… I powiem tylko jedno – bardzo was proszę o modlitwę za mamuchnę. Bardzo was proszę o modlitwę i o zdrowie. Błagam was

– powiedziała.

Mocno trzymamy kciuki za mamę Izy i wierzymy, że już wkrótce wszystko wróci do normy.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram screenshot @m_rozenek

Małgorzata Rozenek miała wypadek. Gwiazda trafiła do szpitala. „Staram się nie załamywać”

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler przekazała smutną nowinę. Straciła bliską osobę. Gwiazda jest w żałobie