w

Magda Gessler przekazała smutną nowinę. Straciła bliską osobę. Gwiazda jest w żałobie

Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official
Magda Gessler - fot. Instagram @magdagessler_official

Magda Gessler nie może ostatnio liczyć na chwilę spokoju. Restauratorka niedawno poinformowała, że straciła bliską osobę i jest w żałobie. To kolejna smutna chwila w jej życiu w ciągu ostatnich miesięcy.

Magda Gessler jest dobrze znana w kraju. Sławę zdobyła jako gospodyni programu Kuchenne Rewolucje. Dzięki ekscentrycznemu zachowaniu i ciętemu językowi dołączyła do grona najbardziej kontrowersyjnych gwiazd polskiego show-biznesu. W ostatnim czasie jej wywołujący emocje wizerunek tylko podkręciły posty Janusza Palikota, który przedstawiał restauratorkę w nieprzychylnym świetle.

Na domiar złego musiała ona niedawno borykać się z problemem nielegalnej reklamy i prokuraturą. Okazuje się, że to nie koniec kłód pod nogami w życiu celebrytki. Niedawno przekazała bowiem smutne wieści w mediach społecznościowych.

Magda Gessler w żałobie

Restauratorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie chwali się pracą i życiem prywatnym. Tym razem jednak opublikowała post informujący o stracie bliskiej osoby. Okazuje się, że tragicznie zmarł jej przyjaciel Krzysztof Zapart.

Krzysztof Zapart R.I.P. Leć wysoko przyjacielu… Bądź dla wszystkich drogowskazem tam, gdzie wszyscy się spotkamy — napisała na Instagramie.

Zapart był jednym z najsłynniejszych polskich pilotów balonów. Ustanowił rekord Polski w locie balonem na odległości 1514 km w 2015 roku. Jego ostatni lot odbywał się nad Gruzją i był próbą pobicia kolejnego rekordu odległości lotu. W wyniku wypadku zmarł 7 lutego bieżącego roku. Jego balon uderzył w linię wysokiego napięcia. W efekcie zginął on, Prezes Federacji Balonowej oraz operator filmowy.

Czy kiedykolwiek lecieliście balonem?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Izabela Zeiske - fot. Instagram @iza_zeiske

Zapłakana Izabela Zeiske z „Gogglebox” w środku nocy przekazała fanom przykre wieści. Jest bardzo źle. „Proszę o modlitwę”

Hayleigh i Lauren Durrant - fot. YouTube

Niecodzienny widok. Urodziła bliźnięta o różnym kolorze skóry! „Patrzą na nas jak na jakiś cud”