w

Wyciekł fragment książki Janusza Palikota poświęcony Magdzie Gessler. Restauratorka wydała oświadczenie. „Bezprecedensowy atak”

Magda Gessler, Janusz Palikot - fot. Instagram @magdagessler_official, @januszpalikot
Magda Gessler, Janusz Palikot - fot. Instagram @magdagessler_official, @januszpalikot

Janusz Palikot od kilku tygodni szumnie zapowiada premierę swojej najnowszej książki pt. Kulisy biznes-show, czyli jak wydałem 220 mln. Ma w niej przedstawić historie swoich znajomości z osobami dobrze znanymi z pierwszych stron gazet. Jeden z tabloidów opublikował fragment poświęcony Magdzie Gessler. Restauratorka błyskawicznie wydała oświadczenie.

Janusz Palikot ma na swoim koncie kilka współprac z przedstawicielami świata show-biznesu, w tym z Magdą Gessler. Niedawno opublikował w mediach społecznościowych szokujące wideo, na którym mogliśmy zobaczyć, jak popularna restauratorka zachowuje się w gronie najbliższych znajomych. Fakt, że co chwilę wykrzykiwała przekleństwa, nie stawiał jej w najlepszym świetle, a jej przyjaciółka zakomunikowała, że tą sprawą zajmą się prawnicy, ponieważ w rzeczywistości od kilku lat nie utrzymuje kontaktu z byłym politykiem.

Fakt ten nie przeszkodził jednak Palikotowi, by opisać na łamach książki Kulisy biznes-show, czyli jak wydałem 220 mln ich rzekomo wspólny wyjazd do Mediolanu. Przytoczył np., że przed wyjazdem Gessler miała wpaść w zakupowe szaleństwo i kupiła na targu kilka kartonów warzyw. On oczywiście obawiał się, że z tak pokaźnym bagażem nikt nie wpuści ich na pokład samolotu, tymczasem restauratorka pojawiła się na lotnisku na wózku inwalidzkim.

Siada w tym wózku i pchana przez tę wynajętą osobę z całym gigantycznym bagażem i nami wszystkimi pchającymi te walizki i te wózki wkracza do samolotu przed wszystkimi innymi. Zajmujemy wszystkie luki bagażowe i nikt nie zwraca nam na to żadnej uwagi

– cytuje Plotek.

Prowadząca Kuchenne rewolucje niezwłocznie opublikowała oświadczenie, w którym skomentowała zaistniałą sytuację.

Magda Gessler komentuje wyznania Janusza Palikota

Po tym, jak tabloid opublikował wspomniany wcześniej fragment książki, Magda Gessler wydała oświadczenie, w którym zarzuciła, że Palikot niczego z nią nie konsultował, a to, co opowiada na jej temat, jest stekiem bzdur.

[…] od pewnego czasu są Państwo bombardowani dziwnymi informacjami na mój temat. Jest to okrutna, szargająca moje dobre imię, kampania promująca najnowszą „książkę” Pana Janusza Palikota, w której — bez mojej wiedzy i zgody — obsadził mnie w jednej z ról. Zresztą, pośród innych osób tak zwanego show-biznesu. Mnie wystawił na początek, jako przynętę, byście Państwo zapłacili mu za tę „książkę”

– zaczęła.

Zaraz po tym dodała, że przedstawione historie nie są wiarygodne, a zaczął ją publicznie atakować, aby podkręcić zainteresowanie swoim dziełem.

Chciałabym oświadczyć, że informacje przekazywane na mój temat przez Pana Palikota, mają taką wiarygodność, jaką wiarygodność ma dzisiaj on sam jako biznesmen czy pracodawca. Bezprecedensowy atak na mnie ma na celu wyłącznie „nakręcenie” sprzedaży „książki” Pana Palikota, który — co nie jest tajemnicą — ma bardzo duże problemy finansowe. Uwierzyło nu lub powierzyło swoje pieniądze, zbyt wiele osób.

Okazuje się, że Gessler także walczy z nim o pieniądze, a sprawą zajął się już komornik. Nadmieniła przy tym, że przeciwko byłemu politykowi toczy się kilkadziesiąt egzekucji na kwotę ponad 20 mln zł.

Przez swoją ufność stałam się prostym celem dla takich ataków. Dodatkowo nie izoluję się od ludzi – przeciwnie, chętnie pokazuję im mój świat i obdarzam kredytem zaufania. Tak też było lata temu z Panem Palikotem. Gdy podałam mu pomocną dłoń. Chociaż niczym nie zawiniłam, dzisiaj płacę za to cenę

– kontynuowała.

Magda z góry założyła, że historie przedstawione w książce zbudowane są na kłamstwie.

Fragmenty mojego prywatnego życia, obudowane niewyobrażalną masą kłamstwa, mają być nowym „towarem” Pana Palikota, na który się Państwo nabierzecie. Nie chcę nawet spekulować, co zmyślonego na mój temat pojawi się w „książce” zawierającej bajki Pana Palikota.

Na koniec dodała tylko, że kłamstwo i hejt są jej dalekie, dlatego też nie zamierza zabierać w tej sprawie głosu.

W trakcie wszystkich lat swojej aktywności zawsze starałam się pokazać, że wartość buduje się na fundamentach prawdy i empatii, przyprawionych dobrem i energią, które dajemy innym. Kłamstwo i hejt zawsze będą mi obce i nie zamierzam się nimi zatruwać. Nie będę komentować również dalszych działań Pana Palikota. To przestrzeń dla prawników.

W tych trudnych chwilach restauratorka może liczyć na ogromne wsparcie internautów. Pod oświadczeniem w krótkim czasie zaroiło się od miłych komentarzy:

  • Maja Staśko: Tak mi przykro. To, co robi ten człowiek, jest podłe. Oby za to odpowiedział. Dużo wsparcia i sił.
  • Ewa Chodakowska: Magda, całym sercem z tobą.
  • I tak miliony ludzi w Polsce Panią kochają.
  • Przytulam. Zło dobrem zwyciężaj. Proszę walczyć o swoje.
  • Takie działania są karygodne, żałosne i mam nadzieję pogrążająceCałym sercem z Tobą Madziu.
  • Prawda zwycięży, a Palikot się kompromituje, idąc na dno.
  • Jesteśmy z Tobą Magda i kochamy Cię za to, jaka jesteś.

Zamierzacie przeczytać książkę Janusza Palikota?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Moda plus size - fot. TikTok @nosnosingular, @ewokracja,@arlettejeanett

Moda plus size. Tiktokerki radzą, jak podkreślić atuty i ukryć niedoskonałości. Zapomnij o luźnych ubraniach! (WIDEO)

Spoon makeup - fot. TikTok @chloeandcos, @slaybyjess, @rose.friederike

Spoon makeup podbija internet! Ten trend skradł serca Tiktokerek z całego świata! Znając ten trik, już więcej nie odwiedzisz makijażystki (WIDEO)