w

Magda Gessler odpięła wrotki na kolacji z Januszem Palikotem. „Wygląda jak DUŻY K*TAS, który zawsze STERCZY!” (WIDEO)

Magda Gessler - fot. Instagram @januszpalikot
Magda Gessler - fot. Instagram @januszpalikot

Magda Gessler ostatnio wybrała się z Januszem Palikotem na kolację. To, co działo się podczas ich spotkania, może zszokować. Popularna restauratorka dała się ponieść i niespodziewanie wykrzyknęła: „Robię la**kę Palikotowi, k**wa”! To nagranie przejdzie do historii. Pozostawi rysę na jej karierze?

Magda Gessler to najpopularniejsza restauratorka w Polsce. W przestrzeni publicznej zasłynęła dzięki Kuchennym rewolucjom, w których pomaga właścicielom lokalów gastronomicznych stanąć na nogach. Znana jest ze swojej bezkompromisowości, ekspresyjności i tego, że nie gryzie się w język. Przez wielu postrzegana jest jako kulinarny autorytet, ale też jedna z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie.

Na przestrzeni lat niepisana królowa TVN-u zdobyła wielu fanów, ale też przeciwników, którzy z zapałem krytykują nie tylko jej wygląd, ale też niektóre zachowania. Ostatni brali na tapet wątek, w którym posądzono ją o reklamowanie alkoholu w social mediach, za już kilku przedstawicieli świata show-biznesu usłyszało wyrok. Mimo że sprawa jest w toku, zdaje się, że Gessler pozostaje niezrażona.

Magda Gessler dała się ponieść. Szokujące nagranie Janusza Palikota z restauratorką

Magda nie przejmuje się opinią innych ludzi na swój temat i choć pozostaje na świeczniku, wciąż pozostaje sobą. Ma na tyle stabilną pozycję w branży telewizyjnej, że nie obawia się, by coś mogło nią zachwiać. Ostatnio umówiła się na kolację z Januszem Palikotem, podczas której nakręcili osobliwy filmik, a następnie były polityk opublikował go na swoim profilu na Instagramie.

Można przypuszczać, że nagranie miało posłużyć jako reklama nowej książki biznesmena, ponieważ właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż. Widzimy na nim, że siedzi przy suto zastawionym stole z Gessler w otoczeniu kieliszków napełnionych przezroczystym płynem. Z pewnością przeszłoby to bez echa, gdyby nie fakt, że restauratorka niespodziewanie uraczyła gości przemową okraszoną przekleństwami.

Wygląda jak duży k**as, który zawsze sterczy! TAK proszę państwa. TAK, jeśli ktoś miałby jakieś wątpliwości, bo był nieśmiały czy coś takiego […], i nie trzeba tych środków, co to tam czarują, czarują w internecie. NIEEE! – deklamowała wyraźnie rozbawiona.

Dzierżąc w dłoniach opakowanie napoju wyskokowego, kontynuowała.

A jak ja się pokażę, robię l**kę Palikotowi, k**wa. Nie jemu na jawie, ale jego kartonowi, k**wa, czyli rodzaj, powiedziałabym, protezy — krzyczała do kamery.

Pod wideo Janusza Palikota pojawiło się kilka komentarzy, w których internauci są wyraźnie zszokowani zachowaniem Magdy Gessler, a wy co sądzicie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Laci Jane - fot. TikTok @laci_jane

Mąż zdradził influencerkę z jej MATKĄ! W ułamku sekundy serce złamały jej dwie najbliższe osoby. „Nigdy mnie nie przeprosiła”

Dorota Gardias, Anna Wendzikowska, Natasza Urbańska - fot. Instagram @dorotagardias, @aniawendzikowska, @nataszaofficial

Moda na nartach. Te gwiazdy wiedzą, jak zadać szyku w zimie. Takie kombinezony królują teraz na stokach