w

Po ostatniej głośnej aferze Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Jego partnerka wydała oświadczenie. „Potworny cios”

Popek - fot. Instagram @gromda.tv
Popek - fot. Instagram @gromda.tv

Popek nie raz szokował swoim zachowaniem, jednak ostatnie nagranie, które wypłynęło w internecie, sprawiło, że spadła na niego lawina hejtu. Wielu dotychczasowych fanów odwróciło się od niego, a o sprawie usłyszała cała Polska. Po kilkudniowym milczeniu jego partnerka opublikowała oświadczenie, w którym zdradziła, że trafił do szpitala psychiatrycznego. Co jeszcze wiadomo?

Popek to znany raper, który zasłynął nie tylko na scenie, ale też w sportach walki. Niemal od początku kariery szokował nie tylko swoją twórczością, ale też zachowanie czy wyglądem. Od lat pokrywał swoje ciało tuszem, a niedawno wytatuował również twarz, co nie spotkało się z aprobatą fanów. Już wtedy internauci sugerowali, że powinien zadbać o zdrowie psychiczne i skończyć z używkami, które wyniszczają jego organizm.

Mimo że wielokrotnie wdawał się w medialne przepychanki z osobami dawniej należącymi do jego otoczenia, to prawdziwy skandal z jego osobą wybuchł przed kilkoma dniami. To właśnie wtedy wyciekło do sieci nieobyczajne nagranie z raperem w roli głównej, które wywołało ogromną aferę. Z uwagi jednak na rażącą treść wideo nie poświęcimy mu tutaj miejsca. Sprawą zajmują się już organy ścigania, po tym jak doniesienie do prokuratury złożył Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych oraz Fundacja dla Szczeniąt Judyta. Popek niedługo po publikacji udostępnił na Instagramie przeprosiny i wyjaśnił, że miał to być niewinny żart, którego teraz bardzo żałuje.

Chciałem się odnieść do najgłupszego filmiku, jaki nagrałem w mojej karierze i patrząc na to trzeźwym okiem, nie jestem z tego dumnyPrawda jest taka, że mam na***ane w głowie po narkotykach, po alkoholu. Powiem po prostu, jak było. […] Chciałem zrobić sobie żarcik, z którego nie jestem dumny. […] Przepraszam. To nie było śmieszne.

W przypadku, gdy sąd uzna go za winnego popełnienia czynu zabronionego, grozić mu będzie nawet 5 lat więzienia.

Popek trafił do szpitala psychiatrycznego

Internauci od dawna martwili się o Popka i apelowali do niego, że powinien przystopować oraz skupić się na swoim zdrowiu, lecz jak dotąd odbijali się od ściany. Po wybuchu afery i publikacji przeprosin raper zniknął z mediów społecznościowych. We wtorek na Instagramie pojawiło się oświadczenie jego partnerki, Katarzyny Chaleckiej, która jak dotąd starała trzymać się z dala od medialnego szumu. Matka dzieci rapera poinformowała, że ten obecnie przebywa w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym.

W związku z obecną w mediach społecznościowych falą rozlewającego się hejtu względem mego partnera i ojca naszych małoletnich dzieci, Pawła Mikołajuw, pseud. Popek, w czasie, kiedy pozostaje on w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym, walcząc z ciężką chorobą alkoholową i uzależnieniem od innych używek, apeluję i jednocześnie proszę o wstrzemięźliwość w ferowaniu wszelkich wyroków wobec jego osoby

– napisała.

Zaraz po tym wyjaśniła, że wypłynięcie prywatnego nagrania było dla niego okropnym, wręcz śmiertelnym ciosem. Ostatnio portal Glamrap donosił, że rzekomo Popek miał próbować targnąć się na swoje życie podczas pobytu w szpitalu w Tworkach.

Rozpowszechniony w Internecie prywatny materiał filmowy nagrany wiele lat temu i udostępniony publicznie w sposób podstępny przez osoby bezsprzecznie nam nieżyczliwe i zarazem szukające dla siebie naszym kosztem taniej sensacji i wątpliwej popularności, stanowi dla Pawła potworny i niemal śmiertelny cios.

Następnie dodała, że Mikołajuw nie ma skłonności do czynów przedstawionych na nagraniu. Mimo że czyn, którego się dopuścił, budzi powszechne obrzydzenie, miał być to wyłącznie głupi żart. Na koniec zapewniła, że nie zamierza unikać odpowiedzialności i jest gotów ponieść konsekwencje.

Jednakże, stając w obliczu niemającego precedensu w jego życiu nieobyczajnego zachowania z całą mocą podaję, iż poprzez wyrażone niezwłocznie przez niego przeprosiny wobec osób, które mogły stać się urażone taką postawą, nie ucieka on od konsekwencji swojego zachowania i nie ma zamiaru robić tego w przyszłości, by umniejszyć swoją winę wobec tych wszystkich, którzy wierzą w autentyczność jego twórczości muzycznej oraz drogi sportowej

– skwitowała.

Na tę chwilę Popek został usunięty z federacji Gromda, której był twarzą przez kilka lat.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Paweł Wrzecion/AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, czy jest już gotowa na nową miłość. Otrząsnęła się już po śmierci Pawła Królikowskiego?

Irena Kamińska-Radomska - fot. Kurnikowski/AKPA, Canva

Tłusty czwartek tuż tuż, więc Irena Kamińska-Radomska radzi, jak jeść pączki. Internauci są zniesmaczeni: „aż mdłości biorą”. Dlaczego?