w

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradziła, czy jest już gotowa na nową miłość. Otrząsnęła się już po śmierci Pawła Królikowskiego?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Paweł Wrzecion/AKPA
Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Paweł Wrzecion/AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska od śmierci męża poświęcała mnóstwo uwagi dzieciom i ich problemom. W końcu jednak postawiła na siebie i realizację swoich marzeń, dzięki czemu już wkrótce zobaczymy ją na parkiecie Tańca z gwiazdami. Ostatnio udzieliła wywiadu, w którym m.in. zdradziła, czy jest gotowa na nową miłość. Co powiedziała?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska to aktorka, która zyskała dużą popularność dzięki roli Grażynki Lubicz w serialu Klan. Dużo uwagi poświęcano również jej relacji z aktorem Pawłem Królikowskim, z którym doczekała się pięciorga dzieci. Najstarszy z nich, Antoni, poszedł w ślady rodziców, lecz w przeciwieństwie do nich nie cieszy się najlepszą prasą.

Życie Królikowskich wywróciło się do góry nogami w chwili nagłej śmierci Pawła. Małgorzata długo opłakiwała ukochanego męża i na pewien czas usunęła się w cień. Mimo że 27 lutego miną cztery lata odkąd jest wdową, to nadal trzyma się na uboczu i rzadko pojawia się na imprezach branżowych. Teraz jednak może to ulec zmianie, ponieważ ostatnio zdecydowała się wziąć udział w Tańcu z gwiazdami. Z tej okazji nie tylko pojawiła się na ramówce Polsatu, ale i coraz chętniej rozmawia z dziennikarzami. Jednemu z nich zdradziła, czy myśli o tym, by ułożyć sobie życie u boku innego mężczyzny.

Czy Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest gotowa na nowy związek?

Ostrowska-Królikowska w rozmowie z Plotkiem wyznała, że chciałaby poczuć się kobieco, dlatego też bardzo cieszy się na myśl o występie w tanecznym show.

Bardzo bym chciała. Chciałabym odkryć pewne rzeczy, które mam wrażenie, bardzo głęboko gdzieś zniknęły, schowały się w jakiejś szufladzie. Chciałabym je wyjąć

– tłumaczyła.

Nie jest jednak kolorowo, ponieważ ma spore obawy przed tym, w jakich strojach przyjdzie jej występować na parkiecie. Sukienki uczestniczek najczęściej są dość kuse i przylegają do ciała, więc nie wiele da się pod nimi ukryć.

To mnie przeraża. To wszystko, co jest związane z wyglądem, ciuchami, to mnie przeraża. Mnie inne rzeczy interesują

– kontynuowała.

Reporter tabloidu korzystając z okazji, podpytał Małgorzatę o to, czy jest już gotowa na miłość. Okazuje się, że na tę chwilę nie zaprząta sobie głowy mężczyznami czy związkami, ponieważ ma mnóstwo innych celów i obowiązków, na których realizacji chciałaby się skupić.

Nie wiem. W ogóle o tym nie myślę. Jestem na takim etapie, że w ogóle mnie to nie interesuje. Mam tyle obowiązków, tyle spraw na głowie, tyle tego życia, by je przeżyć, podzielić się nim z innymi, a jest tych ludzi dużo, że w ogóle tak o sobie nie myślę. Na razie ten program uruchamia mnie do tego, żeby o sobie pomyśleć.

Małgorzata jest najstarszą uczestniczką tej edycji, więc przed nią nie lada wyzwanie. Nie zamierza jednak na siłę się odmładzać.

Będę w końcu „naj”, to jest mój argument koronny. W tym całym towarzystwie — wspaniałym zresztą — mam „naj”, bo jestem najstarsza. Wcale nie będę się tego wypierać.

59-latka nie zgodziła się z reporterem, że jej wiek i dojrzałość mogą być traktowane jako atut podczas przygody z Tańcem z gwiazdami.

Oj, proszę pana, co pan opowiada? Z młodymi ludźmi w tańcu konkurować? Co ta dojrzałość robi? A ciało? A ciało słabe.

Zdaje się jednak, że ciało nie jest aż tak słabe, ponieważ nim wkroczyła na pierwszy trening, zaczęła pracować nad swoją kondycją, m.in. regularnie odwiedzając basen. Będziecie jej kibicować?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Król Karol III - fot. Instagram @theroyalfamily

Pojawiły się nowe informacje o stanie zdrowia króla Karola III. Lekarze zdradzili, jakie są rokowania. „To dla niego szok”

Popek - fot. Instagram @gromda.tv

Po ostatniej głośnej aferze Popek trafił do szpitala psychiatrycznego. Jego partnerka wydała oświadczenie. „Potworny cios”