w

Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego w czwartą rocznicę śmierci. Przed laty wybaczyła mu ZDRADĘ, z której miał nieślubnego syna

Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski - fot. Instagram @malgorzata_ok
Małgorzata Ostrowska-Królikowska, Paweł Królikowski - fot. Instagram @malgorzata_ok

Właśnie mijają cztery lata od śmierci Pawła Królikowskiego. Z tej okazji jego żona, Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w mediach społecznościowych pamiątkowe zdjęcie z ukochanym mężem. Opatrzyła je wzruszającym cytatem.

Paweł Królikowski był aktorem, który cieszył się niezwykłą sympatią widzów. Nikt więc nie dopuszczał do siebie myśli, że kiedyś może go zabraknąć. Mimo że borykał się z poważnymi problemami zdrowotnymi, przez które musiał odsunąć na boczny tor wszelkie zobowiązania zawodowe, sądzono, że wkrótce wróci do pełni sił. Tak się jednak nie stało. 27 lutego 2020 roku media obiegła informacja o śmierci serialowego Kusego. Zarówno bliscy, jak i jego fani, długo nie mogli się pogodzić z tak dotkliwą stratą.

Media wielokrotnie rozpisywały się o jego małżeństwie z Małgorzatą Ostrowską-Królikowską. Uchodzili za niezwykle zgrany duet, który doczekał się piątki dzieci: synów Antoniego, Jana i Ksawerego oraz córek: Julii i Marceliny. W 2013 roku aktor w wywiadzie dla Onet Film dał do zrozumienia, że w rzeczywistości jest ojcem sześciorga dzieci. Informacja ta niejako umknęła uwadze jego fanów. Cztery lata później, podczas spotkania ze studentami na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim Jana Pawła II ponownie potwierdził te rewelacje.

Tak, teraz mamy sześcioro dzieci, jesteśmy rozpoznawalni, ale początki były trudne. Często trzeba było dokonywać dramatycznych wyborów, np. czy kupić 20 dkg sera czy kilogram cukru

– tłumaczył.

Dopiero po czasie wyszło na jaw, że w trakcie trwającego ponad 30 lat małżeństwa, Paweł wdał się w romans, z którego doczekał się syna. Żona jednak kochała go tak bardzo, że zdołała mu to wybaczyć.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska wspomina Pawła Królikowskiego w czwartą rocznicę śmierci

W ubiegłym roku, przy okazji sprawy spadkowej, media ponownie zaczęły rozpisywać się o jego nieślubnym synu, który także pojawił się na pogrzebie. Szybko odkryto, że Maciej urodził się we Wrocławiu, lecz nie przyjął nazwiska ojca. Mimo to utrzymywał z nim regularny kontakt, a jego rodzina zaakceptowała ten fakt. Po latach milczenia, żona gwiazdora potwierdziła plotki w rozmowie z Pudelkiem.

Tak, potwierdzam. Nie będę komentować sprawy z szacunku do syna Pawła, ponieważ nie jest to osoba publiczna, a temat dotyczy spraw osobistych. Ponadto jest to człowiek dorosły, wobec czego nie będę odnosić się do tematu. Maciek jest traktowany jak pełnoprawny członek rodziny

– tłumaczyła.

Fakt, że Paweł miał nieślubne dziecko, w świecie show-biznesu stał się tajemnicą poliszynela. Dopiero po jego śmierci na jaw wyszło, że o jego istnieniu wiedzieli m.in. Maciej Dowbor oraz Joanna Kurowska. Aktorka kilka miesięcy temu wygadała się, że zmarły gwiazdor traktował chłopaka na równi z resztą swoich pociech:

Wiem, że Paweł się bardzo opiekował, mieli wspaniały kontakt. Bo tak się zdarza. Bardzo, bardzo byli związani, więc myślę sobie, że to nie nam zajmować stanowisko i o tym mówić

– powiedziała.

Jak widać, prawdziwa miłość jest w stanie przetrwać i wybaczyć wszystko. Dziś w czwartą rocznicę śmierci, Małgorzata Ostrowska-Królikowska udostępniła na Instastory czarno-białe zdjęcie z mężem, które opatrzyła wzruszającym cytatem:

Słońcem jest dla mnie Twój uśmiech…

Byliście fanami tych dwojga?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Doda - fot. AKPA

Doda szczerze o upływającym czasie. „Nie zamierzam starzeć się z godnością”. Już szykuje się do zabiegu, który odejmie jej lat

Kamila Wybrańczyk, Artur Szpilka - fot. Instagram @kamiszkolandia

Kamila Wybrańczyk w szczerym wyznaniu o swoim eks. Artur Szpilka uratował jej życie. „Czekał z TASAKIEM pod blokiem”