w

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabiega o kontakt z synem Antka Królikowskiego. Podjęła stanowcze kroki. „Wniosek leży W SĄDZIE”

Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Piętka Mieszko, Telus/AKPA
Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Piętka Mieszko, Telus/AKPA

Jeden z portali plotkarskich dotarł do informacji jakoby Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabiegała o kontakty z synem Antoniego Królikowskiego. Z tego też powodu miała podjąć stanowcze kroki i już kilka miesięcy temu zwróciła się z prośbą o pomoc do sądu!

Odkąd wyszło na jaw, że Antoni Królikowski związał się z inną kobietą, gdy jego żona, Joanna Opozda, była w ciąży, jesteśmy świadkami ich prywatnego konfliktu, który w krótkim czasie przeniósł się do mediów. Małżonkowie, którzy oczekują na rozwód, nie są w stanie dojść do porozumienia nie tylko w kwestii opieki nad chłopcem, ale i alimentów. Niedawno aktorka poinformowała, że były partner ma rzekomo robić wszystko, co w swojej mocy, by zataić przed komornikiem swoje dochody lub uniemożliwić ich ściągnięcie. W tym celu miał zatrudnić swoją obecną partnerkę jako agentkę, a z umownych zapisów ma wynikać, że to na jej konto będzie wpływać jego wynagrodzenie.

Królikowski, choć w ostatnim czasie nieskory do publicznego prania brudów, po pewnym czasie odpowiedział na jej zarzuty, pokazując m.in. dowody na to, że sumiennie spłaca powstałe zadłużenie. Podkreślił, że nie zgadza się z wysokością alimentów, bowiem to z nich ma być pokrywane m.in. wynagrodzenie dla mamy Opozdy, która pomaga jej w opiece nad synem.

Problemy Joanny zdają się nie mieć końca, bowiem teraz jeden z tabloidów dotarł do informacji, z których wynika, że czeka ją również sądowa batalia z (jeszcze) teściową.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska chce widywać się z synem Antka Królikowskiego

O relacji Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej z Opozdą krążyło wiele pogłosek. Z niektórych wynikało, że nie darzy synowej szczególną sympatią, w przeciwieństwie do jej następczyni, prawniczki Izabeli. Gwiazda Klanu jednak wielokrotnie zapewniała w mediach społecznościowych, że matka jej wnuka może liczyć na wsparcie.

Portal shownews.pl dotarł do informacji, z których wynika, że panie nie najlepiej się dogadują, przez co Małgorzata ma ograniczony kontakt z wnukiem. Miała więc podjąć kroki prawne, by zabezpieczyć kontakty z Vincentem. Podobno już kilka miesięcy temu złożyła w sądzie odpowiedni wniosek.

W sądzie już od kilku miesięcy leży wniosek pani Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej o zabezpieczenie kontaktów z Vincentem — twierdzi źródło tabloidu.

Informator ShowNews wyjaśnił, że Ostrowska-Królikowska nie może spotykać się z wnukiem tak często, jakby tego chciała. Z racji tego, że bardzo jej na tym zależy, zapomniała już, że Joanna w ostatniej chwili odwołała chrzest syna, nie informując o tym Królikowskich, którzy niczego nieświadomi przybyli pod kościół. Na szczęście po tej przykrej sytuacji mogła spędzić z Vincentem Dzień Babci, o czym poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Choć wiele wskazywało na to, że jej relacje z chłopcem ulegną ociepleniu, wszystko miało się zmienić w styczniu. Z ustaleń shownews.pl wynika, że nie mogła pojawić się na urodzinach malucha i dlatego też zdecydowała się zwrócić z prośbą o pomoc do sądu.

[…] Nie wdając się w szczegóły, chodzi o urodziny, które Vincent obchodził w lutym, ale nie dane było jej ich świętować wraz z wnukiem… Tuż po tym zdecydowała się podjąć kroki prawne.

Poprosiliśmy Joannę Opozdę o komentarz, ale do czasu publikacji artykułu nie otrzymaliśmy odpowiedzi.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maja Bohosiewicz - fot. Instagram @majabohosiewicz

Maja Bohosiewicz dołączyła do grona gwiazd zachęcających do udziału w wyborach. „Po cichu” wskazała, na kogo lepiej nie głosować

Nie żyje Małgorzata Danieszewska - fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Nie żyje Małgorzata Daniszewska. Wdowa po Jerzym Urbanie odeszła w pierwszą rocznicę jego śmierci