w

Nie żyje Małgorzata Daniszewska. Wdowa po Jerzym Urbanie odeszła w pierwszą rocznicę jego śmierci

Nie żyje Małgorzata Danieszewska - fot. Krzemiński Jordan/AKPA
Nie żyje Małgorzata Danieszewska - fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Niezwykle smutne wieści obiegły media. Nie żyje Małgorzata Daniszewska, żona Jerzego Urbana i właścicielka tygodnika Nie. 68-latka odeszła w pierwszą rocznicę jego śmierci.

Nie żyje Małgorzata Daniszewska. Ostatnia żona Jerzego Urbana zmarła 3 października 2023 roku, dokładnie w pierwszą rocznicę jego śmierci. Smutną informację potwierdził Waldemar Kuchanny, redaktor naczelny tygodnika Nie w rozmowie z portalem press.pl. Następnie opublikował wpis, w którym pożegnał ją w pięknych słowach.

W pierwszą rocznicę śmierci Jerzego Urbana zmarła Gosia Daniszewska, żona Urbana, właścicielka i wydawczyni tygodnika „Nie”. W redakcji nazywana przez analogię do Urbana-Tatusia — Mamusią. Byli niezwykłą parą i niezwykle się kochali. Razem tworzyli i redagowali tygodnik. Marcie wyrazy szczerego współczucia.

Na oficjalnym portalu tygodnika Nie ukazał się wyłącznie krótki, acz wymowny wpis:

Żegnaj, Gosiu.

Nie żyje Małgorzata Daniszewska, ostatnia żona Jerzego Urbana

Małgorzata urodziła się w 1955 roku. W przeszłości była redaktor naczelną miesięcznika Zły, a następnie wydawcą i redaktorką naczelną czasopisma Art & Business. Przez trzydzieści lat była żoną Jerzego Urbana, przy którym czuwała do ostatnich dni jego życia. Dzieliła z nim smutki i radości oraz wspierała w pracy. Razem z nim prowadziła tygodnik Nie, a po jego śmierci objęła całość udziałów. Prezesem spółki została jej córka, Marta Miecińska.

Daniszewska odeszła w wieku 68 lat, dokładnie w pierwszą rocznicę śmierci ukochanego męża.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Joanna Opozda, Małgorzata Ostrowska-Królikowska - fot. Piętka Mieszko, Telus/AKPA

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zabiega o kontakt z synem Antka Królikowskiego. Podjęła stanowcze kroki. „Wniosek leży W SĄDZIE”

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel na evencie marki bieliźnianej kusiła nogami w lateksowej mini. Maffashion reaguje: „CO POWIEDZĄ RODZICE?” (FOTO)