w

Roksana Węgiel na evencie marki bieliźnianej kusiła nogami w lateksowej mini. Maffashion reaguje: „CO POWIEDZĄ RODZICE?” (FOTO)

Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel
Roksana Węgiel - fot. Instagram @roxie_wegiel

Roksana Węgiel od czasu wejścia w dorosłość odważnie eksperymentuje ze swoim wyglądem i bawi się modą. Coraz częściej można zobaczyć ją w kusych stylizacjach, co nie wszystkim się podoba. Na evencie znanej marki bieliźniarskiej zaprezentowała się w lateksowej małej czarnej, która podkreśliła jej smukłą sylwetkę. Z pomocą Maffashion delikatnie utarła nosa internautom.

Roksana Węgiel to jedna z najbardziej utalentowanych i najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia. Głośno o niej zrobiło się za sprawą programu The Voice Kids, który stał się dla niej przepustką do świata show-biznesu. W błyskawicznym tempie podbiła serca słuchaczy nie tylko w Polsce, ale i za granicą, dzięki czemu wygrała Eurowizję Junior.

Gdy wokalistka skończyła 18 lat, zaczęła eksperymentować ze swoim wyglądem i twórczością. Krążek 13+5 otworzył poniekąd nowy etap w jej karierze i jak widać z sukcesem, bowiem singiel Miasto pokrył się złotem. W międzyczasie Forbes opublikował listę 100 najcenniejszych kobiecych marek osobistych 2023, na której uplasował ją na wysokim 28. miejscu. To ogromne osiągnięcie, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że najlepsze dopiero przed nią.

Roksana Węgiel kusi nogami w lateksowej mini

Węgiel wkroczyła w dorosłość z przytupem. Jeszcze przed maturą ogłosiła, że się zaręczyła, a w wakacje zaczęła dzielić się z mediami ślubnymi planami. Fakt, że jest już pełnoletnia, przełożył się także na to, że rozwinęła skrzydła i zaczęła podejmować współprace ze znanymi markami. Jedna z nich, wiodąca prym wśród producentów bielizny, zaprosiła ją na event zorganizowany na Ibizie, podczas którego kusiła zgrabnymi nogami.

Gwiazda w towarzystwie Kevina Mgleja robiła prawdziwą furorę, bowiem postawiła na niezwykle odważną stylizację. Lateksowa mała czarna podkreśliła nie tylko jej smukłą sylwetkę, ale i wyeksponowała zgrabne nogi. Całość dopełniły niebotycznie wysokie botki oraz niewielka kopertówka.

Roksanie wielokrotnie wytykano, że jest jeszcze za młoda na takie stylizacje, a internauci nie raz grzmieli w komentarzach, że skromność to piękność. Najwidoczniej nie robi to na niej wrażenia, ponieważ konsekwentnie podąża obraną wcześniej ścieżką i eksperymentuje z lookiem. W trakcie imprezy na Ibizie świetnie bawiła się z Maffashion, z którą postanowiły zażartować z osób, które sugerowały, że z pewnością rodzice 18-latki nie są zadowoleni z tego, że się tak odsłania.

  • Roksana, co powiedzą rodzice? Nie jesteś za sexy? – dopytywała Maff.
  • To jest dobre pytanie… Oceńcie sami — odpowiedziała rozbawiona Roxie, prezentując lateksową sukienkę z każdej strony.

Podoba wam się jej outfit?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Nie żyje Małgorzata Danieszewska - fot. Krzemiński Jordan/AKPA

Nie żyje Małgorzata Daniszewska. Wdowa po Jerzym Urbanie odeszła w pierwszą rocznicę jego śmierci

Marcin Dubiel, Stuart Burton, Sylwester Wardęga - fot. YouTube @SAWardega

Wardęga opublikował film obciążający Stuu. Pokazał dowody, że idol nastolatek bałamucił młodziutkie fanki! „Nie wiadomo, czy kiedyś nie stwierdzą, że od 10 lat laski mogą się…”