w

Katie Price jest fanką medycyny estetycznej. Przeszła kolejną operację. Co tym razem poprawiła?

Katie Price - fot. instagram @katieprice
Katie Price - fot. instagram @katieprice

Katie Price jest znaną modelką i aktorką. Jednak ostatnio częściej można zobaczyć ją w mediach społecznościowych, niż na szklanym ekranie. Na profilu chętnie dzieli się życiem prywatnym, a w tym swoimi metamorfozami. Niedawno poddała się kolejnym zabiegom.

Katie Price zyskała sławę jako modelka. Początkowo w latach 90. XX wieku pojawiała się regularnie w brytyjskich tabloidach i magazynach, jak The Sun pod pseudonimem Jordan. Już wtedy nie obce były jej zabiegi plastyczne. Pierwszym było powiększenie piersi z rozmiaru 32B do 32FF. Później zaczęła także pojawiać się w telewizji. Można ją było zobaczyć w takich show, jak Dream Team, The Friday Night Project czy I’m a Celebrity…

Dziś znana jest przede wszystkim z mediów społecznościowych, swojego profilu na OnlyFans i operacji plastycznych. Te stały się jej uzależnieniem, a niedawno pochwaliła się efektami kolejnej zmiany.

Katie Price przeszła kolejny zabieg

Aktorka od wielu lat jest oddaną fanką medycyny estetycznej. Sama regularnie poddaje się różnym zabiegom, co niekoniecznie podoba się fanom, a nawet jej rodzinie. Publicznie krytykowała ją nawet jej córka.

Wiesz, ile sama przeszłaś operacji. Czy twoje ciało może się jeszcze normalnie poruszać? Tak bardzo rozciągasz skórę podczas tych zabiegów. To twoje ciało i twój wybór. Nie mam nic do operacji plastycznych, ale niektórzy ludzie są po prostu bardzo ładni z natury i nie potrzebują zabiegów. Ty kiedyś też byłaś naturalnie ładna — wyznała Pricessa Andre w rozmowie na Channel 4.

Okazuje się, że gwiazda ma na swoim koncie wiele operacji. Powiększała piersi i usta oraz często ingerowała w wygląd twarzy. Niedawno zdecydowała się na operację nosa. Tym razem jednak odświeżyła efekty dawnych zabiegów poprzez podniesienie policzków i wygładzenie twarzy. Celebrytka przy okazji także, dzięki zabiegowi ma podniesione usta, przez co wyglądają na większe.

Nieźle jak na 45 lat, co? – mówiła w InstaStory.

Gwiazda często chwali się swoimi metamorfozami w mediach społecznościowych. Nie boi się pokazywać zaraz po zabiegach, więc wielokrotnie można było ją zobaczyć opuchniętą czy w opatrunkach. Zdaje się, że modelka nie ma zamiaru zaprzestać popraiania swojego wyglądu.

Katie Price - fot. screenshot instagram @katieprice
Katie Price – fot. screenshot instagram @katieprice
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga Miliszkiewicz

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Katarzyna Warnke przeżyła piekło w szkole teatralnej. „Odniosłam sukces i zrobił się SYF”

Marcin Hakiel przestał publikować zdjęcia z Dominiką i zaniepokoił fanów. Tancerz odniósł się do plotek o rozstaniu!