w

Marcin Hakiel pokazał twarz swojej nowej partnerki. Nie odsłonił jednak wszystkiego… [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Marcin Hakiel od jakiegoś czasu udostępnia na swoim Instagramie zdjęcia z tajemniczą blondynką, z którą związał się po rozstaniu z Kasią Cichopek. Celebryta po raz pierwszy pokazał twarz swojej ukochanej, choć na nowej fotografii nie zdradził jeszcze wszystkiego.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek poinformowali o rozpadzie swojego związku w marcu 2022 roku. W sierpniu para się rozwiodła, a dziećmi opiekują się na przemian. Niedawno, świętując swoje 40. urodziny, Kasia Cichopek potwierdziła plotki i oficjalnie przekazała, że jest razem z Maciejem Kurzajewskim.

Po rozwodzie Marcin Hakiel również znalazł miłość i zaczął spotykać się z tajemniczą blondynką – Dominiką. Jak na razie bardzo niewiele o niej wiadomo, jako że tancerz nadal nie ujawnił, kim jest jego nowa partnerka. Marcin poznał ją przez internet, a z opublikowanych na Instagramie zdjęć wynika, że para była już na wspólnych wakacjach.

Jak się ostatnio okazało, Dominikę poznały nie tylko dzieci Hakiela, z którymi wybrała się na wspólny spacer, ale i była żona tancerza.

„Kasia poznała Dominikę i jest nią zachwycona. Widzi, że Marcin jest szczęśliwy. Jego nowa ukochana ma na niego dobry wpływ i stara się łagodzić wszelkie napięcia. […] Co więcej, Kasia kibicuje nowemu związkowi byłego męża” – zdradził „Faktowi” znajomy pary.

Marcin Hakiel pokazał partnerkę od przodu

W czwartek Marcin Hakiel zdecydował się opublikować na Instagramie wspólne zdjęcie z siłowni, które zawiera twarz ukochanej. To pierwszy raz, kiedy decyduje się na taki krok i pokazuje Dominikę od przodu.

Najwyraźniej celebryta nie chce odkrywać jeszcze wszystkich kart, ponieważ zdjęcie przedstawia odbicie w szybie i nie da się na nim dostrzec szczegółów twarzy partnerki.

fot. Instagram

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Doda odrzuciła go przez „krzywy zgryz”. Teraz ginekolog Łukasz postanowił to zmienić! „Rozpoczynamy pracę…”

Norweska księżniczka zaręczyła się z szamanem. Dla niego porzuciła obowiązki na dworze. „Zmienił moje życie”