w

Nie żyje Angus Cloud. Aktor z „Euforii” miał 25 lat

Angus Cloud - fot. Youtube @Variety
Angus Cloud - fot. Youtube @Variety

Nie żyje Angus Cloud. Aktor znany jako Fezco z serialu „Euforia” zmarł w wielu 25 lat. Rodzina wydała oświadczenie.

Angus Cloud był amerykańskim aktorem i wschodzącą gwiazdą Hollywood. Miał na swoim koncie kilka małych ról, ale to wcielenie się w postać dealera Fezco w hicie serialowym HBO Euforia przyniosło mu światową sławę.

Angus Cloud z „Euforii” nie żyje

Poniedziałkowej nocy TMZ podało smutną informację na temat śmierci młodego aktora. Zmarł w swoim domu rodzinnym w Oakland. Rodzina wydała oświadczenie.

Z najcięższym sercem musieliśmy dziś pożegnać niesamowitego człowieka. Jako artysta, przyjaciel, brat i syn, Angus był wyjątkowy dla nas wszystkich na tak wiele sposobów

Bliscy zmarłego zdradzili, że w zeszłym tygodniu zmarł ojciec aktora i mężczyzna nie radził sobie ze stratą.

W zeszłym tygodniu pochował swojego ojca i bardzo zmagał się z tą stratą. Jedynym pocieszeniem, jakie mamy, jest świadomość, że Angus połączył się teraz ze swoim tatą, który był jego najlepszym przyjacielem. Angus był otwarty na temat swojej walki ze zdrowiem psychicznym i mamy nadzieję, że jego śmierć może być przypomnieniem dla innych, że nie są sami i nie powinni walczyć z tym w milczeniu – głosi oświadczenie.

TMZ zdobyło informacje, że policja i straż pożarna w Oakland odpowiedziały na wezwanie około 11:30 czasu lokalnego w poniedziałek. Matka Angusa zgłosiła „możliwe przedawkowanie” i powiedziała, że syn nie miał pulsu. Ostatecznie stwierdzono zgon na miejscu zdarzenia.

Ani policja, ani rodzina aktora na razie nie wydali oficjalnego oświadczenia na temat przyczyny śmierci.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Marcin Prokop fot. Instagram @_marcinprokop_

Marcin Prokop zdradził prawdę na temat swojej wiary. Nie jest chrześcijaninem! „Jestem zwolennikiem rozumu”

Marcin Hakiel i Magdalena Stępień mają romans!? Zareagowali na plotki: „Nigdy nie wiemy, czy za rogiem nie czeka na Nas nowy rozdział”