w

Fanka oblała Cardi B drinkiem podczas koncertu. Ostra reakcja raperki (WIDEO)

Cardi B - fot. Instagram @iamcardib
Cardi B - fot. Instagram @iamcardib

Ostatnio coraz częściej w sieci pojawiają się niepokojące informacje o tym, że fani rzucają w artystów na scenie różnymi przedmiotami. Taka sytuacja przytrafiła się również Cardi B. Artystka się nie hamowała.

Cardi B to amerykańska raperka i autorka teksów, a prywatnie żona równie popularnego rapera Offseta. Ma na swoim koncie mnóstwo hitów i nagród. Fani uwielbiają nie tylko jej muzykę, ale również osobowość. Celebrytka ma wizerunek osoby, która zawsze mówi, co myśli. To często prowadzi do zabawnych sytuacji, ale również do konfliktów.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy narodził się niebezpieczny trend rzucania w artystów podczas występów przedmiotami. W sieci ciągle pojawiają się nagrania z takich sytuacji. W czerwcu ofiarą takiego incydentu padła Bebe Rexha, która została trafiona telefonem fana tak niefortunnie, że musiała mieć założone szwy

Cardi B rzuciła w fankę mikrofonem

W piątek Cardi B doświadczyła nieprzyjemnej interakcji z fanką. Na filmiku z wydarzenia można zobaczyć artystkę poruszającą się po scenie w długiej pomarańczowej sukni. Raperka była w trakcie wykonywania swojego hitu z 2018 roku pod tytułem Bodak Yellow. Uniosła mikrofon gotowa na drugą zwrotkę, gdy w jej stronę poleciała zawartość kubka kogoś z widowni.

Wykonawczyni przed krótki moment wygląda na zszokowaną, ale nie potrzebowała dużo czasu, by odpowiedzieć na atak. Wypatrzyła winowajczynię i bez wahania rzuciła w nią swoim mikrofonem. Do akcji szybko wkroczyła ochrona. Wyprosili fankę z widowni i odzyskali mikrofon. W międzyczasie w tle nie przestała lecieć piosenka artystki, a ona sama poprawiała włosy.

Raperka na razie nie skomentowała sprawy. Przyczyna ataku na nią również jest nieznana, chociaż internauci już spekulują pod nagraniem. Jedna osoba napisała, że czekali na autorkę hitu I like it ponad godzinę w upale i niektórzy byli tym zdenerwowani. Inna użytkowniczka Twittera twierdzi, że Cardi B sama zachęcała, by oblewać ją wodą ze względu na wysokie temperatury. Nie ma jednak żadnych nagrań, które mogłyby potwierdzić te informacje.

Czy raperka postąpiła słusznie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis komentuje wypadek. „Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto”. Co naprawdę się stało?

Robert Karaś podejrzany o DOPING! Straci rekord? Wydał dobitne oświadczenie: „Nie mam nic do ukrycia”