w ,

SuperSuper

Gwiazdy „Zbuntowanego Anioła” niegdyś święciły triumfy. Czym obecnie się zajmują oraz jak wyglądają serialowi Milagros, Ivo i Motylek?

Natalia Oreiro - fot. Screenshot Youtube, Instagram@zbuntowanyanio6311 @nataliaoreirosoy @facundoaranatagle @victoriaonetto
Natalia Oreiro - fot. Screenshot Youtube, Instagram@zbuntowanyanio6311 @nataliaoreirosoy @facundoaranatagle @victoriaonetto

Zbuntowany Anioł na początku XXI wieku był jedną z najpopularniejszych argentyńskich telenowel nadawanych m.in. w polskiej telewizji. Od emisji pierwszego odcinka minął szmat czasu, a niektórzy aktorzy wcielający się w rolę popularnych członków rodziny Di Carlo nadal pozostają na ustach wielu.

Zbuntowany Anioł na ekranach odbiorników telewizyjnych, pierwszy raz pojawił się w 1998 roku. Losy pięknej i żywiołowej Milagros, sieroty, która w wieku 18 lat zostaje zatrudniona jako służąca w bogatej i poważanej rodzinie Di Carlo śledziły miliony widzów na całym świecie. Obecnie wielu aktorów popularnego serialu nadal związanych jest z show-biznesem. Natomiast niektórzy poszli zupełnie inną drogą. Zobaczcie, jak wyglądają i jak potoczyły się ich dalsze losy. Bardzo się zmienili?

Jak wyglądają aktorzy ze Zbuntowanego Anioła?

Natalia Oreirio, dzięki głównej roli w telenoweli zyskała ogromną popularność. Aktorka, piosenkarka i modelka pochodzenia urugwajskiego wcielała się w postać — Milagros, skromnej dziewczyny, która niefortunnym zrządzeniem losu trafia do rodziny Di Carlo, gdzie zakochuje się w synu swojego pracodawcy — Ivo. Jednak zanim kochankowie mogli paść sobie w ramiona, musieli pokonać wiele przeciwności, które stanęły im na drodze. Natalia zgrała jeszcze w kilku innych produkcjach tego typu m.in. w serialu Kachorra, to ja, który w 2002 roku został nominowany do nagrody Martin Fierro, jako najlepszy serial komediowy. Artystka spełniała się również jako piosenkarka, wydając 4 albumy, jednak to role w latynoamerykańskich obrazach zagwarantowały jej status gwiazdy. Prywatnie, aktorka jest szczęśliwą mężatką i mamą. W 2021 otrzymała z rąk Władimira Putina rosyjskie obywatelstwo. Ze względu na obecną sytuację polityczną i wojnę w Ukrainie — zrzekła się go.

Mariana Arias, w popularnej produkcji wcieliła się w rolę bezwzględnej i oschłej Andreii, która była jednym z głównych antagonistów w serialu. Andrea szydziła, knuła — i tym samym nie zyskała sympatii widzów. Prywatnie, była aktorka jest zupełnie inną osobą. Arias zrezygnowała z kariery aktorskiej na rzecz dziennikarstwa, jednocześnie angażując się w sprawy społeczne. Aktualnie, kobieta wydaje książki, prowadzi różne programy telewizyjne i radiowe oraz posiada własną linię okularów korekcyjnych. W 2022 roku skończyła 57 lat. Jak widać, nadal zachwyca urodą.

Mimo że, Facundo Arana wcielający się w serialu w postać przystojnego Ivo miał już na swoim koncie inne role, to dopiero angaż w Zbuntowanym Aniele przyniósł mu upragniony rozgłos. Aktor, dzięki roli syna biznesmena z Buenos Aires zyskał rzeszę fanek. Oprócz gry w filmach i serialach mężczyzna ma za sobą także debiut muzyczny w zespole La Caranza, gdzie grywał na saksofonie. Prywatnie Arana różni się od swojego serialowego bohatera — nie jest amantem, a szczęśliwym mężem i ojcem. Gwiazdor jest bardzo zaangażowany w działalność charytatywną, szczególnie na rzecz zwierząt.

Gabriela Sari wcielająca się w rolę Glorii — przyjaciółki Milagros, od samego początku skradła serce telewidzów. Przyjazna aparycja i energia aktorki oraz jej ogromne poczucie humoru wprowadzały świetną atmosferę na planie. Po zakończeniu zdjęć do Zbuntowanego Anioła aktorka zagrała jeszcze w kilku innych produkcjach tego typu. Obecnie pasjonuje się malarstwem, jest również bardzo aktywna w Internecie. Pomimo że, za chwilę „stuknie” jej pięćdziesiątka, widać, że bardzo o siebie dba.

Verónica Vieyra w telenoweli wcielała się w postać Vicky — z początku antybohaterki, później zyskała sympatię widzów. Po zakończeniu zdjęć argentyńska piękność zagrała w takich produkcjach jak: Zakochane serce, czy Prowincja. Do dziś pozostaje aktywna zawodowo m.in. gra w spektaklach oraz pisze książki. Aktorka obecnie jest już po pięćdziesiątce, ale zdaje się nie przejmować upływającym czasem. Na swoich profilach w mediach społecznościowych śmiało dzieli się swoimi zdjęciami:

Noszę znaki lat pod oczami i siwe włosy. Noszę to, co przeżyłam, ze wszystkimi wadami i zaletami. […] Nie musimy wszyscy być tacy sami. Musimy być unikalni. Dla jednych jesteśmy piękni, dla innych brzydcy. Ale prawdziwi — można przeczytać pod jej ostatnimi publikacjami.

A co słychać u serialowego „Motylka”? Victoria Onetto w telenoweli grała najlepszą przyjaciółkę głównej bohaterki — Linę. Lina pracowała razem z Milagros w domu rodu Di Carlo i tam również znalazła swoją wielką miłość. Ze względu na jej upodobanie do ozdób w kształcie motylków, ten przydomek przylgnął do niej na stałe. Mimo że od premiery telewizyjnego hitu minęły ponad dwie dekady, Onetto nadal aktywnie działa w branży aktorskiej, ale częściej można ją spotkać na deskach teatrów. Artystka dzieli się także licznymi publikacjami na swoich social mediach.

Oglądaliście Zbuntowanego Anioła?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Sławomir, Magda Narożna, Marcin Miller, Sławomir Świerzyński fot. Instagram @slawomir_gwiazda_rock_polo @madzia_pim @marcinmillerboys @bayerfull

Technik budowy fortepianów, księgowy, higienistka. Jakie wykształcenie mają gwiazdy disco polo – Sławomir, Magda Narożna i Marcin Miller?

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska opowiedziała o pierwszym spotkaniu z Robertem Lewandowskim. Już na starcie ją OKŁAMAŁ!