w

„Zbuntowny anioł” wraca na ekrany. To ona grała w nim Vicky. Jak dziś wygląda Verónica Vieyra?

Verónica Vieyra - fot. screenshot z serialu Zbuntowany Anioł, Youtube @Edyta B
Verónica Vieyra - fot. screenshot z serialu Zbuntowany Anioł, Youtube @Edyta B

Latynoskie telenowele były kiedyś stałym elementem w polskiej telewizji. Fani je uwielbiali, a wielu do dziś pamięta takie produkcje, jak Zbuntowany anioł z Natalią Oreirą w roli głównej. U jej boku grała także Verónica Vieyra. Jak zmieniła się gwiazda przez lata?

Verónica Vieyra jest znaną argentyńską aktorką. Początki swojej kariery miała w 1994 roku roku, grając wtedy w Inconquistable corazón. Jednak największą sławę przyniosła jej rola drugoplanowa w telenoweli Zbuntowany anioł, która była emitowana w latach 1998-1999.

Aktorka wcielała się tam w postać Vicky DiCarlo, siostry głównego bohatera Ivo. Od tego czasu minęły ponad dwie dekady. Gwiazda ma obecnie 55 lat i własną rodzinę. Jednak wciąż jest aktywna w mediach społecznościowych. To właśnie tam można zobaczyć, jak zmieniła się przez te wszystkie lata.

Verónica Vieyra - fot. screenshot z serialu Zbuntowany Anioł, Youtube @Edyta B
Verónica Vieyra – fot. screenshot z serialu Zbuntowany Anioł, Youtube @Edyta B

Tak wygląda dziś Vicky ze Zbuntownego anioła

Verónica Vieyra szczyt swojej kariery ma już za sobą. Po raz ostatni można było zobaczyć ją na szklanym ekranie w 2008 roku, gdy grała Franciscę w Patito Feo. Aktorka od tego czasu poświęciła się wychowywaniu dzieci. W 1996 roku poślubiła muzyka Silvestre. Para doczekała się dwóch córek. Pierwsza przyszła na świat w 1989 roku, nazwali ją Camila. Z kolei Macrena urodziła się w 1995 roku.

Małżeństwo jednak nie przetrwało i para rozwiodła się w 2010 roku. Od tego czasu aktorka skupiła się na życiu rodzinnym. Jednak pozostawała aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często publikuje zdjęcia swoje i swoich dorosłych już pociech.

Zobaczcie, jak zmieniła się przez lata! Wciąż zachwyca urodą, jak w serialu. Wydaje się, że czas dla niej się zatrzymał.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Ekipa Genzie - fot. Youtube @frizoluszek, Instagram @genzie.oficjalnie

Youtuber Karol „Friz” Wiśniewski sprzedaje dom Genzie za 4 MILIONY ZŁOTYCH?

Martyna Wojciechowska, Kabula - fot. Instagram @martyna.world

Martyna Wojciechowska poznała BIOLOGICZNĄ mamę Kabuli. „Jest bardzo kochającą i delikatną kobietą”. Pokazała jak wygląda!