w

Przemysław Kossakowski wraca na salony. Podróżnika zapowiada nowy projekt! „Wkrótce sporo się zmieni”

Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski
Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Przemek Kossakowski po długiej nieobecności postanowił wrócić do mediów społecznościowych. Ogłosił też nowy projekt, w który się zaangażował. To coś zupełnie innego, niż dotychczas.

Przemek Kossakowski jest znanym dziennikarzem i podróżnikiem. Sporo rozgłosu zyskał, dzięki poślubieniu Martyny Wojciechowskiej, a jeszcze więcej poprzez ich szybki rozwód. Para rozstała się zaledwie kilka miesięcy po ślubie. Po tym zniknął na długi czas z mediów i telewizji.

Przez ten czas skupiał się przede wszystkim na pracy w ośrodku terapeutycznym dla osób niepełnosprawnych, który sam założył. Jednak jest wciąż też aktywny jako dokumentalista i wydaje swoje książki. Teraz postanowił zawitać z powrotem do social mediów, by pochwalić się nowym projektem.

Przemek Kossakowski o nowym projekcie

Podróżnik bardzo angażuje się w pomoc dla osób niepełnosprawnych. To właśnie z nimi jest związany jego obecny projekt, które go końcowy etap ma rozpocząć się planowo już w sierpniu. Dziennikarz od jakiegoś czasu już uczestniczy w pracach remontowych kolejnego ośrodka.

Stan nieruchomości za moimi plecami być może nie robi oszałamiającego wrażenia, jednak zapewniam, że to wrażenie przejściowe. Zapamiętacie ten widok, bo wkrótce sporo się zmieni. Projekt remontu domu Wytchnieniowego dla Rodziców i Opiekunów Osób z niepełnosprawnościami intelektualnymi wchodzi w fazę kulminacyjną — napisał na Instagramie.

Kossakowski nie tylko pochwalił się zdjęciami, pokazując jak przebiegają prace, ale też zachęcił do pomocy.

Według planu prace rozpoczną się w połowie sierpnia. W tej chwili teren został oczyszczony, oraz uzbrojony w wodę i prąd. Wszystko to zasługa SuperMocnych, czyli sojuszu ludzi dobrej woli, którzy chcą pomóc tym którzy na pomoc zasługują. Być może ty też jesteś Supermocną, albo SuperMocnym! – dodał.

W poście na Instagramie dziennikarz zdradził, jak można dołączyć do projektu. Chętni do pomocy mogą nie tylko przekazywać darowizny w postaci pieniędzy lub rzeczy, ale także pomóc przy budowie i podzielić się swoimi umiejętnościami. Fani byli zachwyceni pomysłem, a pod postem posypały się słowa uznania i wsparcia.

Myślicie o dołączeniu do projektu?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Dorota Naruszewicz - fot. Instagram @dorotanaruszewicz_

Dorota Naruszewicz w naturalnej odsłonie. Aktorka zapozowała w łóżku! Fani: „Jakie miny”

Hanna Lis - fot. Instagram @hanna_lis

Hanna Lis komentuje wypadek. „Gdyby przyznawali nagrody za najgłupsze wypadki, na bank zdobyłabym złoto”. Co naprawdę się stało?