w

Dorota Naruszewicz w naturalnej odsłonie. Aktorka zapozowała w łóżku! Fani: „Jakie miny”

Dorota Naruszewicz - fot. Instagram @dorotanaruszewicz_
Dorota Naruszewicz - fot. Instagram @dorotanaruszewicz_

Dorota Naruszewicz jest znaną polską aktorką. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. To tam postanowiła pochwalić się filmikiem prosto z łóżka. Tak naturalnej fani jeszcze jej nie widzieli.

Dorota Naruszewicz jest znana jako aktorka teatralna i filmowa. Fani kojarzą ją przede wszystkim z roli Beaty Boreckiej w serialu Klan. Wcielała się w postać przez 14 lat od 1997 do 2011 roku. Grała także w Panu Tadeuszu, Pół serio, Hotelu 52 czy Barwach szczęścia.

Poza ekranem i deskami teatru, aktywna jest także w mediach społecznościowych. Dzieli się tam zarówno swoim życiem zawodowym, jak i prywatnym. Ostatnio zaskoczyła fanów i pokazała się w zupełnie naturalnym wydaniu, bez makijażu i prosto z łóżka.

Dorota Naruszewicz bez makijażu

Aktorka bardzo chętnie publikuje zdjęcia w mediach społecznościowych. Można ją tam zobaczyć także w bardziej naturalnej odsłonie, niż na scenie. To właśnie taką obliczem postanowiła pochwalić się i tym razem, choć w jeszcze odważniejszej wersji. Naruszewicz zapozowała prost z łóżka, zakrywając się kołdrą i robiąc zabawne miny.

Cudownych, naturalnych, wygniecionych, pomarszczonych, kolorowych, słońcem przebarwionych, rozjaśnionych, poczochranych i głębokich snów Wam życzę!! Dobranoc!! – napisała na Instagramie.

Szykująca się do snu aktorka zapozowała bez makijażu i stylizacji. Nie boi się ona pokazywać, jak naprawdę wygląda. Aktorka ma już 52 lata, ale wciąż prezentuje się dobrze, jak na swój wiek. Ma także duży dystans do siebie. Fani byli zachwyceni taką sesją.

  • Piękna Pani jest.
  • Jak zwykle piękna. I jak zwykle z humorkiem.
  • Dorotka – jak zawsze Cudownie Magnetyczna.
  • Urocza jak zawsze.
  • Dobranoc pani Doroto, jakie miny…
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Influencerka uzależniła się od operacji plastycznych. WYBUCHŁ jej implant piersi. Ważył aż 10 kg! (ZDJĘCIA)

Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Przemysław Kossakowski wraca na salony. Podróżnika zapowiada nowy projekt! „Wkrótce sporo się zmieni”