w

DramatDramat

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski oficjalnie nie są już małżeństwem. Znamy szczegóły sprawy rozwodowej

Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski
Martyna Wojciechowska, Przemek Kossakowski - fot. Instagram @przekossakowski

Oficjalnie można powiedzieć, że małżeństwo Martyny Wojciechowskiej z Przemkiem Kossakowskim to już przeszłość. Jeden z tabloidów podał nieznane dotąd fakty na temat rozprawy rozwodowej. Czy toczyli długą batalię w sądzie? Kto jest winny rozpadowi małżeństwa?

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski uchodzili za jedną z najbardziej zgranych par show-biznesu, jednak ich szczęście nie trwało długo. Po zaledwie 3 miesiącach od ślubu, do mediów dotarła informacja o ich rozstaniu. Choć oboje przez jakiś czas starali się unikać tego tematu, ostatecznie potwierdzili doniesienia.

Po 3 latach związku i 3 miesiącach od ślubu, z dnia na dzień nastąpił koniec mojego małżeństwa. Ta nagła zmiana była dla mnie zaskoczeniem, bo odpowiedzialność, zobowiązanie i dane słowo są i zawsze będą dla mnie wartościami nadrzędnymi. Moja decyzja o ślubie była głęboko przemyślana i traktowałam ją bardzo poważnie – tłumaczyła w oficjalnym oświadczeniu podróżniczka.

O wiele dłużej niż trwało ich małżeństwo, czekali na sprawę rozwodową. Korzystając z wygód, jakie wprowadzono przy okazji pandemii koronawirusa, zdecydowali się na rozprawę w trybie zdalnym. Odbyła się ona 26 lipca tego roku o godzinie 10:30 w Sądzie Okręgowym w Warszawie. To właśnie tego dnia Fakt odkrył, że to Kossakowski złożył pozew rozwodowy. Dotychczas sądzono, że zrobiła to jego była już żona.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski wzięli rozwód

Życie na Gorąco poinformowało, że rozwód uzyskali już na pierwszej rozprawie. Jak podaje tygodnik, Martyna po otrzymaniu pozwu, wystąpiła z wnioskiem o orzeczenie winy. Sąd przychylił się do niego i wskazał, że to Przemek jest odpowiedzialny za rozpad ich małżeństwa. Podobno nikt nie miał co do tego wątpliwości, ponieważ podróżniczka przedstawiła mocne i bezsporne dowody.

Sprawy z orzeczeniem o winie należą do najbardziej skomplikowanych i z reguły sąd potrzebuje wielu rozpraw do ich rozstrzygnięcia. Sędzia dokonuje oceny w sposób odmienny, niż robimy to w codziennym życiu. Jeśli uzna, że jeden z małżonków ponosi 99 procent winy, a drugi jeden procent, musi orzec, że wina za rozpad małżeństwa jest wspólna — tłumaczyła tabloidowi ekspertka od rozwodów.

Na tę chwilę wyrok nie jest jeszcze prawomocny. Czy Przemek zdecyduje się od niego odwołać? Trudno powiedzieć. Osoba z jego otoczenia w rozmowie z Rewią wskazała, że najprawdopodobniej w końcu uświadomił sobie, że trudno mu będzie stworzyć związek.

Jest typem samotnika i chyba wreszcie zdał sobie sprawę z tego, że trudno mu będzie zbudować związek. Kontaktów z ludźmi wystarczy mu tyle, ile ma go w pracy. A potem lubi wrócić  do swojej samotni i tam przeżywać wszystko po swojemu. Dlatego tak trudno odnaleźć mu się w rodzinie. I te przemyślenia, prócz nauki, mocno go teraz zajmują. Nie szuka miłości, bo chce poznać siebie — tłumaczyła jego znajoma.

Kibicowaliście tej parze?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Paulina K., Alan O. - porwanie w Poznaniu - fot. media społecznościowe, epoznan.pl

Na jaw wyszły przerażające szczegóły porwania 14-letniej Kasi z Poznania. Najpierw ją zgwałcili, a później nagą ciągnęli po drodze!

Pożar klubu nocnego w Tajlandii - fot. screenshot Twitter @mpxbubble

Kilkanaście osób spłonęło w klubie nocnym. Ludzie wyglądali, jak żywe pochodnie! Pełne grozy nagranie obiegło sieć [WIDEO]