w

Martyna Wojciechowska podsumowuje małżeństwo z Kossakowskim. Co myśli o miłości? „Nie tracę wiary”

Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @martyna.world @przekossakowski
Martyna Wojciechowska, Przemysław Kossakowski - fot. Instagram @martyna.world @przekossakowski

Martyna Wojciechowska jest znaną podróżniczką. Gwiazda ma za sobą krótkie małżeństwo z Przemysławem Kossakowskim. Wydawało się, że para pasuje do siebie idealnie, a rozstali się po zaledwie trzech miesiącach od ślubu. Dziennikarka mówi, co sądzi o miłości,

Martyna Wojciechowska jest prawdziwym obieżyświatem. Podróże to nie tylko jej pasja, ale i praca. Od lat tworzy serię filmów dokumentalnych i książek Kobieta na krańcu świata. Poza zwiedzaniem świata, mocno udziela się jako aktywistka społeczna i angażuje w działalność charytatywną.

W życiu prywatnym nie zawsze jej się układało, choć jest szczęśliwą mamą gromadki dzieci. Posiada jednak tylko jedną biologiczną córkę Marysię. Dziennikarka była także w związku małżeńskim, lecz ten skończył się po zaledwie trzech miesiącach.

Martyna Wojciechowska mówi o miłości

Dziennikarka w 2018 roku poznała swojego męża. Zaręczyli się rok później, a po 3 latach związku postanowili zalegalizować swoją relację. Wydawało się, że są parą idealną, ponieważ dzieli te same pasje i poglądy. Niestety, ich małżeństwo zakończyło się po trzech miesiącach. Po tym, dziennikarka skupiła się na pracy, a Kossakowski zniknął na długi czas z mediów.

Byłam żoną przez trzy miesiące, więc mogę powiedzieć, że prawie się to nie liczy. Nawet małżeństwo mi nie wyszło. Jestem w dobrym miejscu i nie tracę wiary w miłość. Między kobietą a mężczyzną, między mężczyzną a mężczyzną. Między osobami, które określają się jako interpłciowe. Wierzę po prostu w miłość i nigdy w to nie zwątpię — powiedziała w rozmowie z Tomaszem Gorazdowskim.

Okazuje się jednak, że mimo nieudanego małżeństwa, Wojciechowska nie rezygnuje z miłości. Wciąż wierzy w romantyczne uczucie, niezależnie od płci obu stron.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kinga

Pisanie było moim hobby od gimnazjum, a stało się ścieżką kariery. Szeroko rozumiana kultura była zawsze moją fascynacją, a szczególnie kultura Japonii i Korei Południowej. Jestem totalnym geekiem k-popu, koreańskich dram oraz anime. W kręgu moich zainteresowań znajduje się popkultura, gry planszowe i komputerowe. W wolnej chwili relaksuję się zabijając zombie lub ćwicząc wyobraźnie podczas sesji RPG.

Robert Karaś - fot. Instagram @robert_karas_teamkaras

Robert Karaś o aferze dopingowej. Sportowiec zabrał głos! „Nie ma sensu się załamywać”

Borys Szyc - fot. Instagram @borys.szyc

Borys Szyc mówi o walce z uzależnieniem od alkoholu. „Chwilę mi to zajęło”. Przed czym ostrzega innych?