w

Edyta Bartosiewicz ostro komentuje film Stanowskiego: „Zapomniał spytać o zgodę”

Edyta Bartosiewicz, Krzysztof Stanowski - fot. Youtube @EdytaBartosiewiczYT Instagram @krzysztof.stanowski
Edyta Bartosiewicz, Krzysztof Stanowski - fot. Youtube @EdytaBartosiewiczYT Instagram @krzysztof.stanowski

Krzysztof Stanowski wypunktował w swoim filmie kłamstwa i błędy Natalii Janoszek. Czyżby sam również popełnił błąd? Edyta Bartosiewicz włączyła się do sprawy. O co oskarżyła dziennikarza?

W piątek Krzysztof Stanowski poruszył cały internet, publikując 3-godzinny materiał na temat kariery Natalii Janoszek zarówno w Bollywood, jak i w Polsce. Zebrał mnóstwo dowodów, które rzetelnie przedstawił. Nic dziwnego, że w ciągu szesnastu godzin zgromadził milion wyświetleń i realizacja nadal utrzymuje się na 1. miejscu najpopularniejszych filmów na Youtube.

Dziennikarz, który w czerwcu dostał zakaz sądowy publikowania treści na temat celebrytki, twierdzi, że wypunktował już wszystkie kłamstwa i jest to jego ostatnie słowo. Nie pozostawił również suchej nitki na polskich mediach, które przyczyniły się do promocji Janoszek.

Edyta Bartosiewicz komentuje film Krzysztofa Stanowskiego

Wielu osób ze sfery medialnej poczuło się w obowiązku przeprosić albo skomentować film. Celebryci i influencerzy również chętnie wtrącają swoje trzy grosze, korzystając z popularności dramy.

Do sprawy włączyła się wokalistka Edyta Bartosiewicz. W materiale dziennikarza można wielokrotnie usłyszeć krótki fragment jej piosenki pod tytułem Skłamałam. Według autorki utworu Stanowski nie zapytał o zgodę na wykorzystanie jej dzieła w filmie. Postanowiła poinformować o tym fanów za pośrednictwem Facebooka

Zadzwonił właśnie znajomy i spytał, czy oglądałam najnowszy film znanego vlogera Krzysztof Stanowski na YouTube. Podobno pojawiają się tam fragmenty mojej piosenki 'Skłamałam’. Chcąc nie chcąc weszłam na wskazany Kanał Sportowy i zaczęłam pobieżnie przeglądać prawie 3-godzinny materiał, demaskujący jakąś panią z showbizu. Faktycznie, utwór pojawia się tam kilkakrotnie w krótkich odsłonach, będąc czymś w rodzaju muzycznego motywu, ilustrującego temat wodzącej media za nos celebrytki. Pan Krzysztof przyłożył się do roboty, to trzeba mu przyznać, zapomniał tylko zapytać mnie o zgodę

Fani Kanału Sportowego są w szoku. Trudno uwierzyć, żeby dziennikarz znany ze swojej wnikliwości zapomniał o tak istotnej kwestii, w dodatku w tak długo wyczekiwanym i kontrowersyjnym filmie. Stanowski na razie nie odniósł się do sprawy.

Duża wpadka?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Książę Harry, Meghan Markle, David Beckham, Victoria Bechkam - fot. Youtube @BBCNews, Instagram @victoriabechkam

Koniec wieloletniej przyjaźni? David Beckham wściekły na księcia Harry’ego i Meghan Markle

Remi Lucidi - fot. Instagram

Znany wspinacz Remi Lucidi nie żyje. Spadł z 68. piętra