w

Koniec wieloletniej przyjaźni? David Beckham wściekły na księcia Harry’ego i Meghan Markle

Książę Harry, Meghan Markle, David Beckham, Victoria Bechkam - fot. Youtube @BBCNews, Instagram @victoriabechkam
Książę Harry, Meghan Markle, David Beckham, Victoria Bechkam - fot. Youtube @BBCNews, Instagram @victoriabeckham

Książę Harry i Meghan Markle byli bliskimi przyjaciółmi z Beckhamami przez wiele lat. Wygląda na to, że ich znajomość dobiegła końca. Między parami miało dość do ostrej wymiany zdań. Co się stało?

Książę Harry i Meghan Markle wzięli ślub w 2018 roku. Ich życie bardzo się zmieniło, odkąd postanowili odłączyć się od rodziny królewskiej. Nie zmieniło się natomiast zainteresowanie parą mediów i internautów. W sieci cały czas pojawiają się doniesienia o ich problemach. Po zaledwie jednym sezonie długo zapowiadanego podcastu na Spotify platforma zerwała współpracę z byłymi royalsami. Para ma nie tylko zawodowe zmartwienia, ale również prywatne. Wygląda na to, że wraz z przeprowadzką do Stanów Zjednoczonych, zaczęli tracić przyjaciół.

Małżeństwo Victorii i Davida Beckhama to dowód na to, że można znaleźć miłość w show-biznesie. Pomimo że co jakiś czas pojawiają się plotki o rozstaniu pary, piłkarz i artystka są ze sobą już ponad dwadzieścia lat.

Koniec przyjaźni Beckhamów z księciem Harrym i Meghan Markle

David Beckham i książę Harry poznali się w 2010 roku. Bardzo szybko znaleźli wspólny język, bo już rok później piłkarz dostał zaproszenie na ślub księcia Williama i Kate Middleton, który był najgłośniejszym wydarzeniem roku. Gdy książę Harry przedstawił swoją wybrankę przyjaciołom, również z łatwością złapali kontakt. Niestety, po trzynastu latach, drogi tych dwóch popularnych par się rozeszły.

Kiedy była para książęca mieszkała w Anglii i podczas części swojego pobytu w Stanach Zjednoczonych, utrzymywali dobre relacje z Beckhamami. Jednak niedawne wydarzenia, w tym książka księcia Harry’ego i serial dokumentalny na Netflixie, były powodem pogorszenia stosunków między tymi dwiema parami. Markle miała Victorię Beckham za jedną ze swoich najlepszych przyjaciółek, jednak teraz została zastąpiona przez inną Victorię; Victorię Jackson, działającą w branży kosmetycznej, która jest sąsiadką byłych royalsów w Montecity.

Portal nypost.com donosi, że między Beckhamami, a Sussexami doszło do awantury, która definitywnie zburzyła przyjaźń. Anonimowy informator twierdzi, że powodem rozłamu były podejrzenia Meghan Markle. Była aktorka uważała, że Beckhamowie dostarczają mediom plotki o ich życiu i planach. Harry miał zadzwonić do piłkarza i skonfrontować z nim te oskarżenia. Reakcja pary celebrytów była bardzo gwałtowna. Oburzyli się sugestiami Sussexów, co doprowadziło do kłótni.

Pogodzenie się jest teraz bardzo mało prawdopodobne – mówi informator.

Pojawiają się również głosy, że rozpad znajomości był kwestią czasu ze względu na to, że Beckhamowie nadal wspierają rodzinę królewską, od której książę Harry z żoną się odcięli.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Kamila Kolińska

Prywatnie jestem miłośniczką książek i dumną posiadaczką trzech cudownych psów. Chętnie śledzę świat celebrytów i cieszę się, że mogę dostarczać Wam najnowsze informacje i plotki z show-biznesu.
Chcesz się ze mną skontaktować? Napisz na adres kamila@pantofelek.pl

Robert Karaś podejrzany o DOPING! Straci rekord? Wydał dobitne oświadczenie: „Nie mam nic do ukrycia”

Edyta Bartosiewicz, Krzysztof Stanowski - fot. Youtube @EdytaBartosiewiczYT Instagram @krzysztof.stanowski

Edyta Bartosiewicz ostro komentuje film Stanowskiego: „Zapomniał spytać o zgodę”