w

Była kochanka Davida Beckhama przerywa milczenie po premierze serialu Netflixa. Pogrążyła sportowca. „Przeze mnie Victoria cierpiała”

David Beckham, Victoria Beckham, Rebecca Loos - fot. Instagram @davidbeckham, @rebeccaloosofficial
David Beckham, Victoria Beckham, Rebecca Loos - fot. Instagram @davidbeckham, @rebeccaloosofficial

David i Victoria Beckham od ponad dwóch dekad tworzą małżeństwo, które przez wielu postrzegane jest jako wzór do naśladowania. Niestety i ich dosięgały kryzysy, a przez plotki o rzekomym romansie sportowca z asystentką ich relacja zawisła na włosku. Wątek ten wrócił przy okazji premiery serialu Netflixa. W końcu była kochanka piłkarza przerwała milczenie.

David Beckham jest jednym z najpopularniejszych brytyjskich piłkarzy. Choć z murawy zszedł już kilka lat temu, nadal cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Przystojny sportowiec zawsze cieszył się powodzeniem wśród kobiet, lecz jego serce skradła Victoria, z którą w tym roku świętował 24. rocznicę ślubu.

O ich relacji nie raz było głośno w mediach, a mimo to nadal postrzegani są jako wzór do naśladowania, a przy tym cieszą się mianem jednej z najpiękniejszych par w świecie show-biznesu. Nieco więcej o swojej relacji mieli okazję opowiedzieć w długo wyczekiwanym serialu dokumentalnym Netflixa pt. Beckham. To właśnie w nim poruszono wątek rzekomego romansu dawnego piłkarza Manchesteru United.

Była kochanka Davida Beckhama przerywa milczenie

Beckham miał dopuścić się zdrady w 2004 roku i rozpisywały się o tym media z całego świata, a nawet teraz dziennikarze odświeżają wątek. W tamtym czasie głośno było, że David miał zacieśniać relacje z osobistą asystentką, Rebeccą Loos. Mało tego, później ona sama powiedziała mediom, że mieli czteromiesięczny romans, gdy przeniósł się do Hiszpanii.

W dokumencie Netflixa sportowiec z trudem powstrzymywał napływające do oczu łzy, gdy mówił o kryzysie w małżeństwie. Podkreślił, że skandal omal nie zniszczył jego relacji, a on każdego dnia czuł się fizycznie chory.

Za każdym razem, gdy się budziliśmy, czuliśmy, że coś się dzieje… Oboje czuliśmy wtedy, że nie tracimy się nawzajem, ale toniemy — mówił przed kamerami.

Widać było, że już samo wracanie wspomnieniami do medialnej afery było dla niego bolesne, a jeszcze Victoria otwarcie wyznała, że wciąż ma do niego żal o to, jakie piekło jej zgotował.

Jeśli mam być całkowicie szczera, to tak. To był najbardziej nieszczęśliwy moment w moim życiu — mówiła ze łzami w oczach.

Producenci zamieścili w odcinku również fragment archiwalnego wywiadu, w którym mówiła:

To był najcięższy okres, bo miałam wrażenie, że cały świat jest przeciwko nam. Jeśli mam być szczera, to nawet my sami byliśmy zwróceni przeciwko sobie. Aż do momentu przeprowadzki do Madrytu […].

Teraz, z perspektywy czasu, oboje uważają, że to była największa próba dla ich związku:

Nie wiem, jak przez to przeszliśmy, szczerze mówiąc. Victoria jest dla mnie wszystkim — patrzenie na jej cierpienie było niezwykle trudne. Ale jesteśmy wojownikami i w tamtym czasie musieliśmy walczyć o siebie nawzajem. Musieliśmy walczyć o naszą rodzinę. A to, co mieliśmy, było warte walki — kontynuował David.

Wiele osób zastanawiało się, co na to rzekoma kochanka piłkarza. Modelka obejrzała dokument w swoim norweskim domu i rzekomo była oburzona wyznaniem sportowca, a dokładniej tym, że nie przeprosił żony za swój wybryk, który ona przypłaciła ogromnym stresem.

Rebecca uważa, że David powinien się opamiętać i publicznie przeprosić za ból, jaki sprawił żonie, zamiast odgrywać rolę ofiary. Zawsze opisywał plotki o romansie jako „absurdalne”, ale nigdy ich nie potwierdził ani im nie zaprzeczył — powiedział Daily Mail przyjaciel Loos.

Po tym wszystkim widzowie zaczęli nabierać poważnych wątpliwości co do szczerości kobiety. W końcu dali upust swoim emocjom w mediach społecznościowych i zaczęli wypisywać nieprzyjemne komentarze pod postami kobiety na Instagramie. Wtedy ona postanowiła skomentować wyznanie rzekomego eks kochanka na łamach jednej z zagranicznych gazet.

W rozmowie z Daily Mail podkreśliła, że powinien przeprosić żonę i przestać zrzucać na nią winę:

Musi wziąć za to odpowiedzialność. Może mówić, co chce i oczywiście rozumiem, że musi utrzymać wizerunek. Ale robi z siebie ofiarę i przedstawia mnie jak kłamczuchę, jakbym wymyśliła te wszystkie historie. Sugeruje, że to przeze mnie Victoria cierpiała — tłumaczyła.

Z uwagi na przypływ krytycznych komentarzy, Rebecca wyłączyła możliwość komentowania niektórych postów. Nie zamierza jednak uciekać przed tym, co się dzieje, a już tym bardziej pozwalać na to, by były pracodawca udawał, jakby nie miał z tym nic wspólnego.

Jak myślicie, to mieli romans czy nie?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Cher - fot. screenshot YouTube @kellyclarksonshow

Cher ma partnera młodszego o 40 LAT! Bez ogródek opowiedziała o dzielących ich różnicach. „Patrzy na mnie i mówi: jeszcze się wtedy nie urodziłem”

Edyta Górniak, Piotr Gembarowski - fot. Prónczyk/AKPA

Edyta Górniak miała romans z prowadzącym „Teleexpress”. Po rozstaniu oskarżyła go o STALKING! „Podsłuchiwał mnie”