w

David Beckham świętuje urodziny! Victoria złożyła mu wyjątkowe życzenia i wrzuciła prywatne fotki. To się nazywa prawdziwa miłość

Victoria Beckham, David Beckham, fot. Instagram
Victoria Beckham, David Beckham, fot. Instagram

David Beckham właśnie skończył 47 lat. Z tej okazji jego żona, Victoria, złożyła mu piękne życzenia oraz udostępniła serię prywatnych fotek z całą rodziną.

David Beckham to jeden z najpopularniejszych angielskich piłkarzy. W przeszłości grał na pozycji prawego pomocnika oraz był reprezentantem swojej ojczyzny, a przez niespełna 6 lat także jej kapitanem. Wspólnie z drużyną narodową rozegrał 58 spotkań. Wielkim zawodem dla wszystkich było, gdy w maju 2013 roku poinformował o zakończeniu kariery, choć nie rozstał się na długo z tą branżą. Sześć lat później został współwłaścicielem Manchesteru, Salford City FC wraz z kolegami z jego poprzedniej drużyny. Pełni również funkcję prezydenta Miami Inter CF.

Beckham 4 lipca 1999 roku wziął ślub z Victorią Adams, która przyjęła jego nazwisko. Od lat tworzą jedną z najgorętszych par na świecie. Na 4 miesiące przed ceremonią na świat przyszedł ich pierwszy syn, Brooklyn Joseph. Krótko po tym dołączyli do niego bracia Romeo James i Cruz David oraz siostra, Harper Seven. Oboje mają z dziećmi świetne relacje i uwielbiają spędzać z nimi czas. Ostatnio Brooklyn ożenił się z Nicolą Peltz. Na ceremonii oczywiście nie mogło zabraknąć jego najbliższych.

Victoria Beckham w piękny sposób uczciła urodziny męża

Rodzina Beckhamów jest jedną z najpopularniejszych na świecie. Nie tylko ze względu na to, że wszyscy są wyjątkowo urodziwi, ale i dlatego, że mają naprawdę świetne relacje. Spędzają razem każdą wolną chwilę, niezależnie czy to święta, czy też wakacje. Oczywiście za każdym razem robią sobie serię pięknych zdjęć, na których widać, że wszyscy bardzo się kochają.

Victoria zawsze stara się w wyjątkowy sposób uczcić ważne dla nich wydarzenia. 2 maja David skończył 47 lat i z tej okazji udostępniła na Instagramie ich dwa wspólne zdjęcia, które opatrzyła niezwykle czułym wpisem.

Tak bardzo cię kocham @davidbeckham. Jesteś niesamowitym mężem, jakiego można sobie życzyć i czuję się przez to pobłogosławiona. Jesteś dla mnie wszystko, tak bardzo cię kocham. Wszystkiego najlepszego.

W następnej publikacji udostępniła zdjęcia jubilata z dziećmi i zdradziła, jakim jest ojcem.

Wszystkiego najlepszego @davidbeckham najlepszy tatusiu! Wszyscy bardzo cię kochamy!! Mnóstwo buziaków od nas wszystkich!

My także życzymy Davidowi wszystkiego, co najlepsze, a was zachęcamy do obejrzenia zdjęć poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Dominika Tajner, fot. Instagram

Dominika Tajner się zaręczyła! Długo ukrywała przed światem, kim jest jej ukochany.

Księżniczka Charlotte, fot. Instagram @dukeandduchessofcambridge

Księżniczka Charlotte skończyła siedem lat! Wyrosła na piękną dziewczynkę. Sprawdziliśmy, jak zmieniła się w tym czasie