w

Dominika Tajner się zaręczyła! Długo ukrywała przed światem, kim jest jej ukochany.

Dominika Tajner, fot. Instagram
Dominika Tajner, fot. Instagram

Dominika Tajner niespodziewanie ogłosiła, że się zaręczyła. W sobotni wieczór na Instagramie udostępniła zdjęcie z pierścionkiem i poinformowała, jaką decyzję podjęła. Kim jest jej wybranek?

Dominika Tajner stała się popularna w momencie, gdy wyszło na jaw, że jest partnerką Michała Wiśniewskiego. Zakochani wzięli ślub 30 czerwca 2012 roku. Przez kilka lat tworzyli naprawdę zgrany duet i wspólnie wychowywali jej syna, Maksymiliana. Nieoczekiwanie 12 marca 2019 roku córka prezesa Polskiego Związku Narciarskiego poinformowała, że muzyk złożył pozew rozwodowy. Nie tylko ich fani, ale i ona sama była w szoku, ponieważ nic nie wskazywało na to, że ich relacja dobiegła końca.

Od tamtego momentu Dominika cały czas szuka idealnego kandydata na swojego partnera. Krótko po tym zaczęła spotykać się z cypryjskim biznesmenem, jednak i tym razem nie wypaliło. Wiele wskazywało na to, że to z Adamem ułoży sobie życie. Mężczyzna okazał jej ogromne wsparcie w czasie, gdy walczyła z nowotworem, a także towarzyszył jej podczas zabiegu rekonstrukcji piersi, który odbył się w Czechach. Krótko po tym, jak wróciła do kraju, poinformowała o ich rozstaniu. Teraz rozpoczyna nowy etap w swoim życiu.

Dominika Tajner się zaręczyła

Jakiś czas temu Tajner w rozmowie z Na żywo wyznała, że znowu jest szczęśliwie zakochana, jednak nie zdradziła, kim jest jej wybranek. Przyznała, że wcześniej popełniła błąd, opowiadając o swoich związkach na forum publicznym, więc teraz obiera inną taktykę.

Mam wrażenie, że mężczyzna, z którym obecnie się związałam, to facet do końca życia. Ale nie chcę o nim za dużo opowiadać. Do niedawna zbyt otwarcie mówiłam o swoich uczuciach, teraz postanowiłam zachować więcej dla siebie. Zdradzę tylko, że jest bokserem, z którym czuję się bardzo szczęśliwa. To facet z krwi i kości, który dobrze wie, jak zadbać o kobietę. Mamy wiele wspólnych planów, chcemy jechać na egzotyczne wakacje — tłumaczyła w rozmowie z Na żywo.

Dopiero teraz, gdy poinformowała o zaręczynach, zdecydowała się oznaczyć na zdjęciu swojego partnera, którym okazał się Mariusz Wacha. Jeszcze niedawno nikt nie podejrzewał, że może łączyć ich bliższa relacja, choć oboje uczestniczyli w akcji gotowania posiłków dla uchodźców z Ukrainy.

Dominika Tajner, Mariusz Wach, fot. AKPA
Dominika Tajner, Mariusz Wach, fot. AKPA

W sobotni wieczór Tajner udostępniła na Instastory zdjęcie, na którym zaprezentowała piękny pierścionek z diamentem, który wręczył jej ukochany. Napisała, że oczywiście przyjęła oświadczyny.

Dominika Tajner, Mariusz Wach, fot. Instagram
Dominika Tajner, Mariusz Wach, fot. Instagram

Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na informację o ślubie.

Kim jest partner Dominiki Tajner?

Mariusz Wach to znany bokser, który ma na swoim koncie pasy WBC International oraz federacji TWBA w wadze ciężkiej. Zawodowo zajmuje się tą dziedziną sportu od 29 kwietnia 2005 roku. Pierwszy sukces odniósł już w grudniu 2006, zdobywając tytuł Mistrza Świata federacji TWBA po znokautowaniu Zoltana Beresa.

O Wachu przed laty zrobiło się bardzo głośno, ponieważ po jego przegranej walce z Aleksandrem Powietkinem w 2015 roku, wyszło na jaw, że w próbkach jego moczu wykryto niedozwolone środki dopingujące, a dokładniej sterydy anaboliczne. Trzy lata wcześniej, po walce z Władymirem Kliczko także doszło do podobnej sytuacji, przez co został zdyskwalifikowany.

Mariusz Wach, fot. Instagram
Mariusz Wach, fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

 Walerij Gierasimow ranny na Ukrainie! Szef sztabu generalnego Rosji oberwał w ataku pod Izium

Victoria Beckham, David Beckham, fot. Instagram

David Beckham świętuje urodziny! Victoria złożyła mu wyjątkowe życzenia i wrzuciła prywatne fotki. To się nazywa prawdziwa miłość