w

Dominika Tajner zoperowała sobie biust. Opublikowała zdjęcie i chwali efekty

Fot. YouTube / Screenshot

Dominika Tajner po operacji biustu czuje się najwidoczniej nieźle. Już uaktywniła się na swoim Instagramowym profilu i chwali efekty.

Była żona Michała Wiśniewskiego jakiś czas temu musiała zmierzyć się z nowotworem. Na szczęście trzycentymetrowy guz okazał się niegroźny i lekarze mogli go usunąć. Choć sam zabieg przebiegł sprawnie i zgodnie z planem, to jednak pozostawił po sobie niemiłą pamiątkę.

W jednym z wywiadów Dominika pożaliła się, że po operacji nie jest zadowolona ze swego biustu. Dodała również, że zamierza poddać się kolejnej operacji, aby zrobić jego rekonstrukcję i znów poczuć się w pełni kobieco.

Popularność ma również swoje plusy i przekonała się o tym bohaterka tego artykułu. Jakiś czas po wspomnianym wywiadzie zgłosiła się do niej firma, która zaoferowała pomoc w zamian za reklamę.

Celebrytka chętnie skorzystała z tej okazji i w ten sposób wylądowała w klinice w Czechach, a dokładniej w Pradze. Stamtąd regularnie relacjonowała swój pobyt, a także wielokrotnie podkreślała profesjonalizm otaczających ją lekarzy i wysoki standard opieki.

Tuż po operacji na Instagramie 42-latki pojawiło się jej zdjęcie wraz z podziękowaniami dla lekarza, który stanął na wysokości zadania i perfekcyjnie zrekonstruował biust celebrytki. Dominika napisała:

Tak to doktor Polak, który modelował mój biust. Zrobił to perfekcyjnie. Dodam jeszcze jak ważny jest dobry kontakt z lekarzem i zaufanie mu przed tak ciężka operacja. Jeszcze raz dziękuję

Pod postem dodała szereg wymownych hasztagów, które świadczą o tym, jak bardzo z efektów zadowolona jest była uczestniczka „Tańca z Gwiazdami „.

#profesjonalizm # miła atmosfera # doradztwo na najwyższym poziomie #praktykinaswiecie #usa #szwajcaria #czechy #wspaniałyczłowiek #operacja #modelowaniepiersi #liftingpiersi #powrotdopiekna #brakkompleksow #pieknakobietapo40

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez szymon

Kasia Cichopek kończy wakacje i już planuje następne! Gdzie poleci?

Najbliżsi Boba Sageta wydali oświadczenie: „Jesteśmy zdruzgotani…”