w

Kasia Cichopek kończy wakacje i już planuje następne! Gdzie poleci?

Fot. Katarzyna Cichopek / Instagram

Kasia Cichopek wraz z rodziną ostatnich kilka dni spędziła na rajskiej plaży na Seszelach. Co więcej, już planuje kolejny urlop!

W Polsce mamy zimę w pełni. Niskie temperatury utrzymują się w naszym kraju od dłuższego czasu i nic dziwnego, że część osób mając taką możliwość, postanawia uciekać w cieplejsze zakątki globu.

Do tego grona należy spora grupa znanych nazwisk z polskiego show-biznesu. Wśród nich są np. Majdanowie, którzy jeszcze przed świętem polecieli do Tajlandii. Małgorzata Rozenek podczas tego wypadu zaliczyła również małą wpadkę, o czym przeczytacie tutaj.

Z kolei Kasia Cichopek ze swoimi najbliższymi od kilku dni korzystała z uroków Seszeli. Aktorka, która wypromowała się dzięki serialowi „M jak miłość” obecnie prowadzi poranny program w TVP „Pytanie na Śniadanie”. Wyskok na wakacje zapewne pozwolił jej nieco odreagować stresy z pracy.

Celebrytka chętnie dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z pobytu na Seszelach. Część z nich była zachwycona zdjęciami, na których można było podziwiać figurę aktorki, nad którą pracowała przez ostatnie kilka miesięcy. Tuż po świętach Kasia nawet pochwaliła się zdjęciem z wagi, które potwierdziło, że jest w świetnej formie.

Niestety jak to z urlopami bywa, te kiedyś się kończą. To oczywiście dobry moment, aby poinformować o tym fanów i przy okazji krótko je podsumować. Tak właśnie zrobiła prezenterka. Pod rodzinnym zdjęciem napisała:

To były wspaniale wakacje 😍 Już planujemy kolejne 😉 gdzie warto polecieć? Co polecacie zobaczyć? Z Seszelami się nie żegnam, mówię tylko do zobaczenia 🤗

Jak widać, Kasia w głowie już rozmyśla nad kierunkiem kolejnego urlopu i pyta fanów o ciekawe miejsca. Co byście jej polecili?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Komentarze są zamknięte.

2 komentarzy

Napisane przez szymon

Zmarł Bob Saget! Dopiero co opublikował ostatniego Tweeta

Dominika Tajner zoperowała sobie biust. Opublikowała zdjęcie i chwali efekty