w

Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje. Była żona mocno się na nim zawiodła. Muzyk postanowił zareagować

Dominika Tajner, Michał Wiśniewski - fot. Instagram @dominika_tajner, AKPA/Jacek Kurnikowski
Dominika Tajner, Michał Wiśniewski - fot. Instagram @dominika_tajner, AKPA/Jacek Kurnikowski

13 sierpnia w Mrągowie świętowano 25-lecie pracy artystycznej zespołu Ich Troje. Michał Wiśniewski świętował okrągłą rocznicę wraz z gwiazdami, rodziną i przyjaciółmi. Na scenie towarzyszyła mu także była wokalistka grupy, Justyna Majkowska. Na liście gości zabrakło jednak Dominiki Tajner, która nie kryje swojego oburzenia.

Ten koncert był prawdziwą gratką dla fanów Ich Troje. 13 sierpnia w Mrągowie można było usłyszeć wszystkie największe przeboje grupy. Michał Wiśniewski pojawił się na scenie w towarzystwie Jacka Łągwy i Justyny Majkowskiej, z którą na początku kariery podbijali listy przebojów. Nie obyło się również, bez innych atrakcji, chociażby takich, jak duet z Dodą.

Podczas koncertu jubileuszowego Michał pojawił się na scenie w towarzystwie Ani Świątczak, z którą doczekał się dwóch córek. Jedna z nich, Etiennette, o której w ostatnim czasie było głośno, ponieważ pochwaliła się dziewczyną, wystąpiła z ojcem w duecie. W trakcie emitowane były również krótkie nagrania, na których bliskie Wiśniewskiemu osoby składały mu serdeczne życzenia. Wśród nich znalazł się były teść, Apoloniusz Tajner, który najwidoczniej nie kryje urazu za to, że muzyk porzucił jego córkę.

Nidy się nie zmieniaj — powiedział Tajner i wyznał, że jadąc na pierwsze spotkanie z nim, podejrzewał, że pozna wielką gwiazdę, a okazało się, że jest miłym i zrównoważonym człowiekiem.

Lider Ich Troje szybko dodał:

Chyba nie jestem taki zły, skoro tak mówi były teść.

Nieco inne zdanie na jego temat jednak ma Dominika Tajner.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)


Michał Wiśniewski nie zaprosił Dominiki Tajner na jubileusz Ich Troje

Dominika na kilka minut przed rozpoczęciem jubileuszowego koncertu uaktywniła się na Instagramie. Powiedziała, że jest jej przykro, ponieważ nie otrzymała zaproszenia na wydarzenia, co uważa, za faux pas, z uwagi na to, że przez lata była zaangażowana w działalność grupy. Mimo to życzyła muzykom powodzenia na scenie.

Za parę minut zaczyna się kolejny jubileusz Ich Troje w Polsacie. Trzymam za was mocno kciuki, chociaż muszę przyznać, że doszło do lekkiego faux-pas, ponieważ ja ten zespół prowadziłam sześć lat, z tego, co dobrze pamiętam, a na jubileusz zaproszona nie zostałam. Mam nadzieję, że to jakieś głupie przegapienie. Tak czy inaczej, Michał, Jacek, Ania, trzymam za was mocno kciuki — mówiła Dominika.

Lider zespołu dość szybko odniósł się do jej wypowiedzi. W trakcie wywiadu udzielanego po występie wyjaśnił, że zrobił to z myślą o Poli. Zależało mu na tym, by poczuła się komfortowo podczas wydarzenia.

Dziwnie to zabrzmi, ale to jest bardzo niewdzięczna rola, zapraszanie byłych żon na swój jubileusz. Dominika, ja mam nadzieję, że bierzesz to pod uwagę. Kiedy śpiewasz piosenkę dla swojej żony, to jest mega niefajne. Dla mnie najważniejsze jest samopoczucie Poli i mam nadzieję, że czuła się dobrze — tłumaczył w rozmowie z Pomponikiem.

Dodał także, że może się z nią spotkać w każdej chwili, jednak nie koniecznie na koncercie, podczas którego publicznie wyznawał miłość obecnej żonie.

Nie musiał długo czekać na reakcję Tajner. Tym razem na InstaStories udostępniła komunikat, w którym wyznała, że to niegrzeczne z jego strony. Jej zdaniem powinna otrzymać zaproszenie, ponieważ nie tylko on tworzy Ich Troje. Wytknęła mu, że nie miał problemu z tym, by występować z poprzednimi żonami.

Michał, gadasz trochę głupoty, bo po pierwsze — nie jesteś sam w zespole Ich Troje. Ja tym zespołem zajmowałam się sześć lat. Śpiewa z tobą jedna była żona, jeszcze niedawno śpiewała druga była żona. Poza Magdą i tu się zgadzam, że nie miałeś z nią kontaktu. Mnie zapewniałeś, że zawsze możemy na siebie liczyć, kolegujemy się i tak dalej. Ale to w ogóle nie o to chodzi. I pewnie bym nie przyjechała, bo nie mam specjalnie czasu

Dodała, że w jej ocenie zachował się bardzo niegrzecznie, na co uwagę podobno zwrócili także jego fani.

Ale jednak uważam, że niezaproszenie mnie jako osoby, która zajmowała się i poświęciła się temu zespołowi przez sześć lat, to takie trochę niesmaczne i trochę małe faux pas, jak dla mnie. Nie czuję się absolutnie urażona, obrażona, ale musiałam to nagrać, bo twoi fani trochę mnie do tego zmotywowali.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej, by obejrzeć fotorelację z koncertu. Myślicie, że Michał wraz z pozostałymi członkami zespołu Ich Troje powinien świętować 25-lecie z Dominiką?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Tym filmikiem Gordon Ramsay wywołał falę rozpaczy i oburzenia wśród internautów. „Jak śmiesz!!!” [VIDEO]

Zdjęcie poglądowe - fot. Pixabay @Schwoaze

Kierowca stracił przytomność za kółkiem i nieświadomy przejechał 25 kilometrów autostradą! Przeżył dzięki technologii w samochodzie