w

Dominika Tajner jest pod ogromnym wrażeniem Antka Królikowskiego. Tylu komplementów już dawno nie usłyszał

Dominika Tajner, Antek Królikowski
Dominika Tajner, Antek Królikowski

Dominika Tajner spotkała się ostatnio z Antkiem Królikowskim i była pod ogromnym wrażeniem tego, jakim jest człowiekiem. Zasypała go masą komplementów oraz złożyła mu intratną propozycję. Zostaną przyjaciółmi?

Antek Królikowski jest obecny w show-biznesie od najmłodszych lat, jednak dopiero kilka lat temu zaczął rozwijać skrzydła jako aktor. Patryk Vega dostrzegł drzemiący w nim talent i obsadził go w kilku głównych rolach. Z uwagi na to, że jego produkcje cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów, 33-latek w krótkim czasie zyskał popularność.

Mimo że Królikowski może pochwalić się bogatą filmografią, to nie jej zawdzięcza ogromne zainteresowanie mediów. Regularnie pojawia się na okładach gazet z uwagi na bujne życie miłosne. W przeszłości spotykał się m.in. z Laurą Breszką i Julią Wieniawą, a w sierpniu 2021 roku został mężem Joanny Opozdy. O jego ostatnim związku mówi się od blisko dwóch lat. Aktorska para ma za sobą poważny kryzys, a krótko po tym, jak ich synek, Vincent, przyszedł na świat, media obiegła wieść, że Antek zdradził ukochaną.

Ma już nową dziewczynę. Kiedy Asia leżała, próbując utrzymać ciążę, on skupił się na imprezowaniu. W końcu jednak zaczął gubić się w swoich kłamstwach i Asia o wszystkim się dowiedziała. To był dla niej ogromny cios zwłaszcza po tym, jak jej własny ojciec publicznie ją upokorzył — przekazał informator Pudelka.

Od tamtego momentu aktor jest bardzo krytykowany nie tylko przez fanów, ale i środowisko artystyczne. Teraz wyszło na jaw, że ma nieliczne grono sprzymierzeńców.

Dominika Tajner rozpływa się nad Antkiem Królikowskim

Dominika Tajner i Antek Królikowski po raz pierwszy spotkali się na planie programu Agent Gwiazdy. Nie widać było, żeby wówczas jakoś bardzo się do siebie zbliżyli, jednak wiele wskazuje na to, że już wtedy zapałali do siebie sympatią.

Ostatnio spotkali się po raz kolejny. Oboje zaangażowali się w akcję gotowania dla uchodźców z Ukrainy. Antek świetnie odnalazł się w tym zadaniu. Chętnie podejmował też dyskusję z obecnymi tam reporterami. Przedstawicielce Party zdradził, jak wygląda jego synek oraz pokazał jej jego zdjęcie.

Równie ochoczo wywiadów udzielała była żona Michała Wiśniewskiego. Podczas rozmowy z Pomponikiem rozpływała się nad Królikowskim.

O cholera! Antek to jest diament. On ma karierę chyba bardzo dobrze prowadzoną, przynajmniej tą zawodową. Nie wiem, co tam się dzieje prywatnie. Zapytałam go tylko, czy jest szczęśliwy. Antka uwielbiam. Jest zarąbistym facetem. Chciałabym go menadżerować – powiedziała.

Można przypuszczać, że Antek powiedział jej, że jest obecnie szczęśliwy. Poniekąd nie trudno się temu dziwić. W końcu od niedawna układa sobie życie u boku nowej, pięknej partnerki, którą bardzo polubiła też jego mama.

Myślicie, że aktor podejmie współpracę z Dominiką Tajner?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Oliwia

Marcin Prokop

Marcin Prokop pochwalił się kolejnym zdjęciem z młodości. Ta fryzura to dopiero HIT. „Koniecznie proszę zapuścić włosy”

Rosyjski dowódca został zabity przez swoich żołnierzy. Mieli ku temu niezły powód