w

Antoni Królikowski wymownie komentuje plotki o rozstaniu z Izabelą. TYM zdjęciem ukrócił spekulacje internautów

Antoni Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski
Antoni Królikowski - fot. Instagram @antek.krolikowski

Antoni Królikowski od czasu głośnych afer z jego udziałem znacząco ograniczył aktywność w mediach społecznościowych. Rzadko publikuje nowe zdjęcia i relacje, a gdy już się odezwie, to głównie po to, by promować kolejne projekty zawodowe. Ostatnio coraz głośniej mówiło się o tym, ze jego związek z prawniczką Izabelą dobiegł końca. Tak odniósł się do plotek.

Antoni Królikowski to popularny aktor, lecz zdecydowanie większy rozgłos zapewniły mu liczne afery. Najwięcej uwagi media poświęcają jednak jego rozstaniu z Joanną Opozdą, którą porzucił na krótko przed narodzinami ich syna, Vincenta. Mediom szybko udało się ustalić, że nie jest singlem, bowiem związał się z sąsiadką, prawniczką Izabelą, z którą dopiero po kilku miesiącach debiutował na salonach.

Antek Królikowski debiutuje z Izabelą na salonach! Ukochana nie zapozowała z nim na ściance, ale i tak nie umknęła fotoreporterom [ZDJĘCIA]

Związek tych dwojga rozwijał się błyskawicznie. Opozda przed kilkoma tygodniami zakomunikowała, że Izabela została agentką Antka i pomaga mu w powrocie do pracy. W jej ocenie jednak miał to być specjalny zabieg, dzięki któremu miałby uniknąć płacenia alimentów na syna.

Dowiedziałam się właśnie, że komornik nie będzie mógł ściągnąć przychodów, ponieważ Izabela otworzyła swoją działalność gospodarczą i z Antkiem zawarli umowę trójstronną – ona jako jego agentka. Teraz pieniądze nie będą wpływać do Antka, tylko do niej. Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca —

Opozda grzmiała na InstaStories.

Walka Opozdy i Królikowskiego trwa. Sąd podjął decyzję w sprawie alimentów. „Wymyślili sobie, w jaki sposób okradać 18-miesięcznego chłopca”

Mimo że zakochani połączyli siły, by Królikowski znowu wrócił na szczyt, ostatnio coraz częściej pojawiały się plotki, że ich związek to już przeszłość. Aktor postanowił przerwać milczenie i zdradził, jak jest naprawdę.

Antoni Królikowski reaguje na plotki o rozstaniu z Izabelą

Gwiazdor na początku chętnie pokazywał się z partnerką u boku, lecz ostatnio słuch o nich zaginął. Po raz ostatni wspólne zdjęcia pary obiegły sieć w sierpniu ubiegłego roku. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy zaczęli spekulować, że się rozstali. Jednym z powodów miało być również to, że aktor wrócił do pracy, przez co często wyjeżdża.

Antoni dość wymownie odniósł się do plotek. We wtorek wrzucił na swój profil na Instagramie zdjęcie z Izabelą, które wykonane zostało przy okazji prac na planie serialu Uroczysko. Widzimy na nim, jak czule obejmuje ukochaną na molo. Oboje trzymają smycz ich psiaka, który jak na zawołanie zerknął w stronę obiektywu.

Pocztówka z Uroczyska

– napisał.

Co ciekawe, Antek i Izabela na początku mierzyli się z hejtem, tymczasem pod tym ujęcie zgromadzili masę pochwał i komplementów.

  • Bardzo ładne zdjęcie! A piesek uroczy. Fajna z Was para. Życzę wszystkiego dobrego.
  • Mówcie, co chcecie, ale ładni są.
  • Pani Iza piękna.
  • Śliczna i taki spokój od was bije.
  • Czadowo wyglądasz!
  • Wow. Iza jak pięknie.
  • Bo taka MIŁOŚĆ zdarza się tylko jeden raz. Kochani, wyglądacie wspaniale.

Zgadzacie się z internautami?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Dieta low carb - Fot. Pixabay

Dieta niskowęglowodanowa. Dla kogo keto, a dla kogo low carb? Czym się różnią?

Krzysztof Jackowski, Andrzej Duda - fot. YouTube @jasnowidzkrzysztofjackowsk5312, Podlewski/AKPA

Krzysztof Jackowski w swojej wizji ujrzał przyszłość Andrzeja Dudy. Jedna rzecz szczególnie przykuła jego uwagę