w

Antek Królikowski debiutuje z Izabelą na salonach! Ukochana nie zapozowała z nim na ściance, ale i tak nie umknęła fotoreporterom [ZDJĘCIA]

Antek Królikowski z Izabelą - premiera spektaklu Ślub doskonały - fot. Piętka Mieszko AKPA
Antek Królikowski z Izabelą - premiera spektaklu Ślub doskonały - fot. Piętka Mieszko AKPA

Antek Królikowski po raz pierwszy pojawił się z nową partnerką, Izabelą na salonach! Ukochana nie odstępowała go na krok, choć starali się trzymać dystans. Nie uciekła jednak sprzed obiektywów czujnych fotoreporterów. Jak wygląda?

Antek Królikowski po serii głośnych skandali z jego udziałem postanowił na jakiś czas usunąć się w cień. Złą passę aktora rozpoczęła wieść o tym, że porzucił ciężarną żonę dla kochanki. Choć zainteresowani przez jakiś czas nie odnosili się do plotek, tabloidy regularnie przedstawiały kolejne dowody potwierdzające tę tezę.

Chwilę po tym Królikowski znowu wrócił na afisze, ponieważ został włodarzem federacji, która chciała zorganizować walkę sobowtórów Wołodymyra Zełenskiego i Władimira Putina. Tym razem oberwało mu się znacznie bardziej, a fala hejtu, jaka się na niego wylała, była tak ogromna, że ostatecznie zdecydował się ograniczyć nie tylko aktywność w mediach społecznościowych, ale i w pracy.

Nie trwało to jednak długo, ponieważ w międzyczasie zaczął publicznie drzeć koty z jeszcze obecną żoną Joanną Opozdą. W wywiadzie dla Party wprost przyznał, że decyzja o ślubie została podjęta pochopnie, jednak przez cały czas miał z tyłu głowy myśl, że lada chwila zostaną rodzicami. Co zaskakuje najbardziej, to fakt, że mimo ślubu, mieszkali osobno.

Z przykrością stwierdzam, że tak. To było zdecydowanie zbyt wcześnie. Rok 2021 był dla mnie bardzo trudny, wiedziałem już, że pojawi się Vincent, więc w oczywisty sposób chciałem podołać. Nie zgadzaliśmy się w wielu życiowych kwestiach, dlatego oboje zaakceptowaliśmy to, że będę mieszkał naprzeciwko. To było wygodne dla nas obojga – powiedział w wywiadzie dla „Party”

Teraz Antek jest w szczęśliwym związku z prawniczką Izabelą. Choć ich relacja trwa już kilka miesięcy, dotychczas unikali blasku fleszy, ale jak śpiewała Anna Jantar: nic nie może przecież wiecznie trwać.

Antek Królikowski debiutuje z Izabelą na salonach

Aktor sprawia wrażenie bardzo szczęśliwego w nowym związku. W kilku wywiadach, których udzielił, mówił o Izabeli w samych superlatywach i nie krył swojego zadowolenia z tego, że trzyma się z dala od show-biznesu.

Cieszę się, że nie jest osobą publiczną, a wręcz stroni od show- biznesu i skupia się na własnych celach. Jest moim aniołem. Jestem jej wdzięczny za każdy dzień, bo trwa przy mnie, a nie miała i nie ma lekko. […] Gdyby nie ona, mógłbym nie mieć siły, żeby poradzić sobie z wszystkimi problemami, które nagle spotęgowały się jak nigdy wcześniej. […] Razem poradzimy sobie ze wszystkim. Dosłownie wszystkim. Przetrwaliśmy najgorsze i wierzę, że teraz będzie już tylko lepiej — zachwycał się w rozmowie z Party.

Najwidoczniej utalentowana prawniczka zmieniła zdanie, ponieważ ostatnio pojawiła się z nim na premierze spektaklu Ślub doskonały! O dziwo nie pozowała u boku Antka na ściance, jednakże nie opuszczała go na krok za kulisami, co nie umknęło uwadze paparazzi.

Izabela jest zupełnym przeciwieństwem dotychczasowych partnerek Królikowskiego, choć nie można jej odmówić urody. Na wydarzeniu pojawiła się w zwiewnej, ciemnej sukience przed kolano, która mimo prostego kroju z daleka przyciągała uwagę, a to za sprawą głębokiego dekoltu. Stylizację dopełniła czarnymi kozakami za kolano. Zwieńczeniem były rozpuszczone, długie blond włosy, które finezyjnie podkręciła.

Wspomniane kadry znajdziecie w galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maffashion rozważa APOSTAZJĘ! Ostro zareagowała na wypowiedź Wojciecha Modesta Amaro. „To nie moda”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ŚLUBU?! Tygodnik ujawnił, kiedy miałaby się odbyć ceremonia