w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski szykują się do ŚLUBU?! Tygodnik ujawnił, kiedy miałaby się odbyć ceremonia

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek raptem kilka tygodni temu rozwiodła się z Marcinem Hakielem, a tu takie wieści! Zdaniem jednego z tabloidów lada chwila weźmie ślub z Maciejem Kurzajewskim. Kiedy miałaby się odbyć ceremonia?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to jedna z najgorętszych par ostatnich tygodni. Mimo że plotki na temat ich bliskiej relacji pojawiały się zaraz po tym, jak ogłosiła rozstanie z Marcinem Hakielem, oboje je ignorowali. Być może w ujawnieniu prawdy nie pomogło im wyznanie tancerza, który w Mieście kobiet przyznał, że w życiu aktorki pojawił się ktoś inny.

Nikt więc nie spodziewał się, że do tego kroku popchnie ich Paulina Smaszcz, która pod jednym ze zdjęć gwiazdy M jak miłość napisała, że przebywa w Jerozolimie z jej byłym mężem. Ku zaskoczeniu wszystkich potwierdzili tę informację, publikując w mediach społecznościowych pierwsze wspólne zdjęcie.

Teraz media obiegły kolejne zaskakujące informacje. W życiu zakochanych szykują się wielkie zmiany.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski planują ślub?!

Cichopek wcześniej relacjonowała na Instagramie, jak wygląda jej życie prywatne i nie szczędziła fanom romantycznych ujęć z eksmężem. Teraz jednak bardzo dawkuje informacje, a jej nowy związek owiany jest pewną dozą tajemniczości.

Ostatnio para udzieliła pierwszego wywiadu, w którym dziennikarz rozpływał się nad ukochaną. Uwagę wszystkich obecnych na imprezie zorganizowanej z okazji 70-lecia TVP przyciągnął piękny pierścionek na palcu Kasi. Reporterka Faktu odważnie zapytała ją o to, czy przyjęła zaręczyny, jednak szybko została zbyta. Nieoficjalnie mówi się, że tę radosną nowinę przekażą w wyjątkowy sposób.

Nieco później głos zabrała Smaszcz i wyznała, że Maciek miał obiecać rodzinie, że rozstanie się z partnerką. Dla wszystkich było to ogromnym zaskoczeniem, ponieważ jak dotąd zdawali się tworzyć naprawdę zgrany duet nie tylko w pracy, ale i prywatnie.

Teraz okazuje się, że Kurzopki nie staną za szybko na ślubnym kobiercu. Jak przekazało Życie na gorąco, nie chcą wzbudzać jeszcze większego zamieszania w mediach, ponieważ lada chwila mają pojawić się na okładce poczytnego magazynu, w którym ogłoszą zaręczyny. Kierują się także dobrem dzieci, dla których ślub rodziców z nowym partnerem byłby ogromnym przeżyciem. Na razie więc odkładają to na dalszy plan i wrócą do tego, gdy sytuacja się nieco ustabilizuje.

W zakulisowych rozmowach znajomi pary potwierdzili radosną wiadomość. Maciej oświadczył się Katarzynie, a ona odpowiedziała „tak” – przekazał tabloid.

Myślicie, że po ogłoszeniu zaręczyn zakochani zaczną chętniej opowiadać o swoim życiu prywatnym?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Antek Królikowski z Izabelą - premiera spektaklu Ślub doskonały - fot. Piętka Mieszko AKPA

Antek Królikowski debiutuje z Izabelą na salonach! Ukochana nie zapozowała z nim na ściance, ale i tak nie umknęła fotoreporterom [ZDJĘCIA]

Mama ginekolog - fot. screenshot Instagram @mamaginekolog

Mama Ginekolog opublikowała fotkę ze wspólnej kąpieli z synami. „Mam nadzieje, że dziś takie zdjęcie już nie szokuje”. Internauci mają nieco inne zdanie