w

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą zaręczyny w spektakularny sposób?! „Planowana jest romantyczna sesja…”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski to najgorętsza para w show-biznesie. Po fali spekulacji o tym, że się zaręczyli, przybywa informacji o tym, jak przekażą tę radosną nowinę. Zrobią to w iście hollywoodzkim stylu. Oj, będzie głośno.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku tygodni regularnie pojawiają się na okładkach gazet. Mimo wcześniejszych podejrzeń co do ich bliskiej relacji długo unikali tego tematu. Nie pozostawiali miejsca na domysły i skrupulatnie ukrywali się przed paparazzi. Dopiero była żona prezentera, Paulina Smaszcz wygadała się, że są razem w Jerozolimie. Gdy ta informacja ujrzała światło dzienne, nie mieli wyboru i musieli potwierdzić plotki.

Relacja Kurzopków rozkwita. Ostatnio zadebiutowali na czerwonym dywanie jako para i udzielili pierwszego wspólnego wywiadu, w którym prowadzący śniadaniówki wprost rozpływał się nad ukochaną. Oboje wypadli doskonale przed obiektywami obecnych na wydarzeniu fotoreporterów, jednak to aktorka wzbudziła o wiele większe zainteresowanie. Wszystko przez pierścionek z wielkim kamieniem, który można było dostrzec na jej palcu. Reporterka Faktu postanowiła zapytać ją o wspomnianą biżuterię, jednak Kasia od razu ucięła dyskusję.

Piękny — powiedziała, zerkając na pierścionek. Super, dziękuje, miłego wieczoru — dodała i zakończyła wywiad.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez FAKT24.pl (@fakt24.pl)

Od razu pojawiły się domysły, że para się zaręczyła. Media obiegły nowe informacje, które zdają się je potwierdzać.

Jak Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą zaręczyny?

Kurzajewski był dotychczas bardzo aktywny w mediach społecznościowych, jednak niechętnie pokazywał fanom, jak wygląda jego życie prywatne. Stronił także od wywiadów, ale być może za sprawą Kasi nieco zmieni podejście — w końcu związał się z jedną z najpopularniejszych i najbardziej rozchwytywanych gwiazd w kraju.

Nie trzeba być aż nadto spostrzegawczym, by zauważyć, że tych dwoje jest w sobie bardzo zakochanych, a potwierdzają to również plotki o zaręczynach. Choć sami milczą jak zaklęci, osoba z ich otoczenia była nieco bardziej rozmowna i zdradziła Party jeden ze skrywanych przez nich sekretów.

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub! – zacytował tabloid.

Cały czas przybywa nowych informacji na ten temat. Okazuje się, że Kurzopki szykują się do oficjalnego potwierdzenia plotek i zrobią to niczym gwiazdy Hollywood!

Już wkrótce informacja o zaręczynach zostanie potwierdzona na okładce jednego z kolorowych magazynów. Odbędzie się to z pompą, jak na gwiazdorską parę przystało. Planowana jest romantyczna sesja i wywiad — przekazał Pomponikowi informator.

Kasia i Maciej chcą też zadbać o swój wizerunek, dlatego też planują skorzystać z pomocy specjalistów, dzięki którym będą mieli większą kontrolę nad tym, co media publikują na ich temat.

Początkowo zdawali się na to, co przynosił kolejny dzień, ale wobec nieustannych publikacji, plotek i komentarzy, zdecydowali, że muszą mieć nad tym więcej kontroli — dodało źródło.

Parze kibicuje wiele osób, w tym koledzy ze stacji. Mówi się, że Joanna Kurska, nowa szefowa Pytania na śniadanie, ma już konkretny plan na to, jak przekazać światu, że Cichopek i Kurzajewski się zaręczyli.

Mają obok siebie osoby, również z ramienia stacji, które im doradzają i pomagają w budowaniu wizerunku w tym intensywnym dla nich czasie. Wiedzą, że sposób, w jaki to wszystko zostanie przedstawione, będzie miał wpływ nie tylko na ich związek, ale i kariery — cytuje Pomponik.

Jesteście ciekawi efektów sesji i tego, co powiedzą w wywiadzie? Myślicie, że tym razem zdradzą, od jak dawna są parą?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Pogrzeb Jerzego Połomskiego - fot. Kurnikowski/AKPA

Na pogrzebie Jerzego Połomskiego wystąpi plejada gwiazd. Znamy datę i miejsce pochówku. Jak będzie wyglądał jego grób?

Jakub Rzeźniczak poddał się operacji nosa! Pokazał zdjęcia po zabiegu [ZDJĘCIA]