w

SuperSuper DramatDramat

Cichopek i Kurzajewski zaręczyli się?! Obok ogromnego kamienia na palcu aktorki nie sposób przejść obojętnie. „Czekamy na ślub”

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA Piętka Mieszko
Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA Piętka Mieszko

Wiele wskazuje na to, że w relacji Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego nastąpił przełom! Znajomy pary podzielił się z jednym z tabloidów zaskakującą informacją. Szykuje się ślub?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są obecnie jedną z najpopularniejszych par w polskim show-biznesie. Odkąd aktorka rozstała się z Marcinem Hakielem w kuluarach aż huczało od plotek o jej romansie z redakcyjnym kolegą, jednakże przez cały czas milczała. W końcu jednak prawda ujrzała światło dzienne za sprawą byłej żony dziennikarza, Pauliny Smaszcz, która pod jednym z postów na Instagramie jego ukochanej dała jasno do zrozumienia, że wypoczywają razem w Jerozolimie.

Ogromne zainteresowanie wzbudziło też pierwsze publiczne wystąpienie Kurzopków przy okazji 70-lecia TVP. To właśnie wtedy udzielili Jastrząb Post pierwszego wspólnego wywiadu, w którym opowiedzieli o swojej relacji. Maciej wyjaśnił, że to właśnie wtedy jego wzrok przykuła piękna, młodziutka aktorka.

Boże, myślałem sobie, jaka piękna dziewczyna — wyznał przed kamerą.

To jednak nie koniec rewelacji. Okazuje się, że w ich relacji nastąpił przełom!

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli?

Portal Party skontaktował się z osobą z otoczenia pary, która przekazała zaskakujące wieści. Kasia i Maciej są już zaręczeni!

Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi — zaczął.

Informator dodał również, że Kurzajewski robi wszystko, co w swojej mocy, by ukochana była z nim szczęśliwa. Bliscy z niecierpliwością czekają na ich ślub, jednak na razie nie wiadomo, kiedy miałby się odbyć.

Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!

Choć sami zainteresowani, póki co nie potwierdzili tych doniesień, wiele wskazuje na to, że w tym wyznaniu jest sporo prawdy. Podczas jubileuszowej gali na palcu Kasi lśnił pierścionek ze sporym kamieniem. Z pewnością niemało kosztował, jednak jak widać, Maciek nie oszczędza na miłości.

Koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Edyta Górniak - fot. AKPA/Piętka Mieszko

Edyta Górniak wyznała, jaki ma stosunek do religii i Kościoła. „TO się musi ROZPAŚĆ”. Dolała oliwy do ognia

Jerzy Połomski nie żyje. Wybitny artysta miał 89 lat. „Był niezwykłym człowiekiem”