w

DramatDramat

Jakub Rzeźniczak poddał się operacji nosa! Pokazał zdjęcia po zabiegu [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Jakub Rzeźniczak zaskoczył fanów zdjęciem z opatrunkiem na twarzy w szpitalnym łóżku. Okazuje się, że przeszedł operacje nosa. „Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment by wyprostować, co zostało skrzywione”.

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień musieli poradzić sobie z niezwykle trudną sytuacją w ich życiu. Pod koniec lipca poinformowali, że ich syn przegrał walkę z nowotworem. Oliwier zmarł w Izraelu, gdzie był leczony przez jakiś czas.

Rodzice żałobę przeżywają na swój sposób. Magdalena na kilka miesięcy wycofała się z z życia publicznego, po czym niedawno powróciła, aby udzielić szczerego wywiadu i wspierać kobiety w podobnej sytuacji.

Jakub Rzeźniczak przyznał z kolei, że żałobę chowa w sercu i pomimo ciężaru tragedii stara się radzić sobie w aktualnym życiu. 36-latek skupia się obecnie na grze w klubie sportowym oraz spędzaniu czasu ze swoją narzeczoną, Pauliną Nowicką.

Jakub Rzeźniczak przeszedł operację nosa

Teraz Rzeźniczak zaskoczył fanów, dzieląc się na Instagramie zdjęciem, na którym leży w łóżku w placówce medycznej, a na jego twarzy widać ogromny opatrunek. Na InstaStories pokazał, że wspiera go Paulina, z którą wspólnie oglądają serial „Przyjaciele”.

Piłkarz po zakończeniu zabiegu poinformował fanów, że przeszedł operacje nosa. Okazuje się, że piłkarz chciał wyprostować nos po kilku złamaniach, które utrudniały mu oddychanie.

„Jak to mówią sport to zdrowie. W ostatniej rundzie już po raz czwarty w swoim życiu doznałem złamania nosa podczas boiskowych zmagań. Przerwa w rozgrywkach to doskonały moment by wyprostować co zostało skrzywione i po raz kolejny z pomocą przyszła klinika @centrum_medyczne_mml której bardzo dziękuje za pomoc i specjalistyczną opiekę dzięki której w styczniu wydolność powinna pójść do góry” napisał Rzeźniczak.

Zobaczcie, jak Rzeźniczak wygląda po zabiegu:

fot. Instagram
fot. Instagram
Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski - fot. AKPA

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski ogłoszą zaręczyny w spektakularny sposób?! „Planowana jest romantyczna sesja…”

Małgorzata Rozenek - fot. screenshots Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem i zaliczyła fatalną wpadkę. Fani byli bezlitośni: „Taka perfekcyjna pani domu, a takie…”