w

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem i zaliczyła fatalną wpadkę. Fani byli bezlitośni: „Taka perfekcyjna pani domu, a takie…”

Małgorzata Rozenek - fot. screenshots Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. screenshots Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek postanowiła pokazać fanom, jak wyglądają jej wyjścia do pracy. Internauci od razu zwrócili uwagę na jeden istotny szczegół, których według nich wiele mówi o Perfekcyjnej pani domu. Bolesna wpadka.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najpopularniejszych osób w Polsce. Regularnie rozpisują się o niej media, a odkąd została prowadzącą Dzień dobry TVN, budzi jeszcze większe zainteresowanie. Celebrytka nie tylko regularnie pojawia się na imprezach branżowych, ale i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie pokazuje, co robi na co dzień. Wielokrotnie mogliśmy przekonać się o tym, że jej grafik pęka w szwach, ale mimo to każdego dnia znajduje chwilę, by podtrzymać stały kontakt z fanami.

Fani z zainteresowaniem przyglądają się jej poczynaniom, a już zwłaszcza jej luksusowej posiadłości, do której przeprowadziła się w wakacje. Przez program Perfekcyjna pani domu internauci za każdym razem lustrują, czy faktycznie w jej domu panuje nienaganny porządek, a gdy tylko czegoś się dopatrzą, od razu wytykają jej każde niedopatrzenie. Tak było i tym razem.

Małgorzata Rozenek podpadła fanom

Ostatnio Małgorzata postanowiła pochwalić się, jak wyglądają jej poranki. Zaraz po przebudzeniu i doprowadzeniu się do ładu, wskoczyła w wygodne i jakże stylowe ubrania, a następnie ruszyła z Radosławem Majdanem ogarniać codzienne obowiązki. Z pewnością nie spodziewała się jednak, jak ogromne wywoła oburzenie.

Na trwającym niespełna minutę nagraniu możemy zobaczyć, jak celebrytka w eleganckim, kremowym wdzianku kroczy po schodach. W kolejnym ujęciu wychodzi z domu i macha do kamery, a następnie wsiada do auta, w którym czeka już na nią Radosław Majdan. To właśnie ten moment szczególnie wzburzył internautów. Spójrzcie na poniższe nagranie i w komentarzach dajcie znać, czy przed przeczytaniem dalszej części tekstu dostrzegliście, co fani mogli wytknąć Małgosi.

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)


Okazuje się, że wielu osobom nie spodobało się, że auto celebrytki jest brudne. Pod publikacją od razu zaroiło się od komentarzy na ten temat.

 

  • Gosia, a co Ty do takiego brudnego auta wsiadasz?

  • Też to zauważyłam, ale biorąc pod uwagę warunki pogodowe wiem jak to jest. Jednego dnia myjesz auto, wracasz do domu i już jest brudne.

  • Ale zasyfione auto.

  • Super, ale auto brudne, hihi.

  • Taka perfekcyjna pani domu!!!! A takie brudne auto?????

  • Zaraz się hejterzy doczepią, że auto brudne.

  • Perfekcyjna Pani domu wsiada,powiem bardziej elegancko,do nie umytego samochodu. Aż się nasuwa pytanie, czy perfekcyjna to prawda czy fałsz, chyba takie filmiki powinny być bardziej starannie wybierane po publikę.

Myślicie, że faktycznie to aż takie faux pas?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jakub Rzeźniczak poddał się operacji nosa! Pokazał zdjęcia po zabiegu [ZDJĘCIA]

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział eksplozję w Przewodowie. „Mówiłem w swojej wizji o…”