w

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział eksplozję w Przewodowie. „Mówiłem w swojej wizji o…”

fot. YouTube screenshot

Wybuch w Przewodowie, w wyniku którego zginęły dwie osoby, wzbudził wielkie emocje na całym świecie. Według wstępnych ustaleń spowodowała go rakieta ukraińskiej obrony powietrznej, a w sprawie nadal trwa śledztwo. Okazuje się, że wydarzenia te miał przewidzieć już wcześniej jasnowidz Krzysztof Jackowski, który odniósł się do sytuacji w najnowszym nagraniu.

We wtorek ok. godz. 15 na położoną kilka kilometrów od granicy z Ukrainą wieś Przewodów w pow. hrubieszowskim spadła rakieta, eksplodując nieopodal ciągnika rolniczego. W wyniku wybuchu zginęły dwie osoby, które przebywały w pobliżu. Jak przekazał rząd oraz przedstawiciele NATO, nie był to intencjonalny atak na Polskę, a wypadek z udziałem rakiety obrony powietrznej. Obecnie prowadzone jest międzynarodowe śledztwo, które ma rozwiać wszelkie wątpliwości.

Krzysztof Jackowski o sytuacji w Przewodowie

Do wydarzeń w Przewodowie odniósł się tymczasem najsłynniejszy jasnowidz w Polsce – Krzysztof Jackowski. W najnowszej transmisji na swoim kanale YouTube profeta uspokajał widzów, twierdząc, że ostatnie wydarzenia nie oznaczają, że Polska bezpośrednio włączy się w konflikt.

Jasnowidz zwrócił uwagę na to, że w swoich wizjach już w przeszłości przewidywał niepokojące wydarzenia w południowo-wschodnim obszarze Polski. Jackowski podkreślił, że mówił o „poważnych nalotach”, które spowodują, że Polacy poczują „powiew wojny na własnej skórze”. Zapowiedział również, że nastąpią dwa kolejne „poważne naloty”.

Ja to odbieram jako trzeci etap bardzo konkretnej mojej wizji, która się dzieje już kilka lat. Mówiłem w swojej wizji o trzech poważnych nalotach i że po nich się zacznie. Dzisiejszy nalot na Ukrainę był poważnym nalotem. Mają być jeszcze dwa – powiedział Jackowski.

Krzysztof Jackowski doprecyzował, że po „trzech poważnych nalotach” w Polsce może zostać wprowadzony m.in. pewien rodzaj stanu prewencyjnego, oraz mogą zostać odcięte szlaki z Polski do Ukrainy. Stwierdził też, że niemożliwe może być wtedy dostarczanie pomocy wojskowej Ukrainie.

Profeta nie ma najlepszych wiadomości, ponieważ w swojej wizji zdradził, że w Polsce może zabraknąć podstawowych produktów spożywczych oraz leków.

Wierzycie w wizje Jackowskiego?

Źródło: YouTube – Jasnowidz Krzysztof Jackowski 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Małgorzata Rozenek - fot. screenshots Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek pochwaliła się nagraniem i zaliczyła fatalną wpadkę. Fani byli bezlitośni: „Taka perfekcyjna pani domu, a takie…”

22-latka poleciała do Turcji na operację plastyczną nosa i pochwaliła się efektem. Internauci nie szczędzą krytyki [VIDEO]