w

22-latka poleciała do Turcji na operację plastyczną nosa i pochwaliła się efektem. Internauci nie szczędzą krytyki [VIDEO]

fot. TikTok

Maisy Edwards to 22-letnia influencerka, która nie ukrywa, że lubi poprawiać swoją urodę za pomocą medycyny estetycznej. Niedawno wybrała się do Turcji, aby poddać się operacji plastycznej nosa. Następnie pokazała na TikToku, jak wyglądał proces gojenia oraz efekt końcowy. Internauci krytykują jej decyzję.

Pomimo swojego młodego wieku, Maisy już wielokrotnie przechodziła zabiegi, które miały poprawić jej urodę. Pochodząca z Liverpoolu 22-latka w swoich mediach społecznościowych podkreśla, że medycyna estetyczna jest jej pasją.

Edwards na poprawianie urody wydała już niemała sumę. Do tej pory przeszła m.in. lifting powiek, dwie operacje nosa, botoks oraz wielokrotne wypełnianie ust. Za wszystko zapłaciła ponad 10 tys. funtów, czyli ok. 55 tys. złotych.

Przeszła operacje nosa. Nagranie jest hitem

22-latka ostatnio udała się do Turcji i poddała się kolejnej operacji nosa. Maisy w zamieszczonym na TikToku filmie pokazała następnie, jak wyglądał zabieg oraz rekonwalescencja po nim.

Na nagraniu, które zostało obejrzane przez internautów ponad 1,7 miliona razy, widzimy, jak influencerka leży w szpitalnym łóżku, a na jej twarzy zaznaczone są niebieskim markerem miejsca, w których chirurg wykona nacięcia.

Następnie twarz Maisy jest już cała w opatrunkach, a na kolejnych ujęciach widzimy, jak przebiega proces gojenia. Z biegiem czasu z twarzy 22-latki zaczęły znikać bandaże, a na koniec influencerka prezentuje się w mocnym makijażu po całkowitym zagojeniu ran.

Internauci nie szczędzili krytyki pod adresem Maisy. Wiele osób jest zdania, że 22-latka niepotrzebnie poszła pod nóż, ponieważ po operacji nosa wygląda gorzej, niż przed nią. Niektórzy stwierdzili też, że influencerka jest za młoda, aby poprawiać urodę.

Uwagi musiały zaboleć Maisy, ponieważ kobieta zablokowała możliwość komentowania filmiku.

@maisyedwards #surgery#istanbul#eyebrowlift#foxeye#foxeyesurgery#turkeysurgery#fy#fyp#foryoupage ♬ Forever – Labrinth

Źródło: TikTok

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Jasnowidz Krzysztof Jackowski twierdzi, że przewidział eksplozję w Przewodowie. „Mówiłem w swojej wizji o…”

Dorota Zawadzka odpowiedziała na komentarz internauty. Wytknął jej, że „jest duża i ma sporą nadwagę”