w

[GALERIA] Małgorzata Rozenek przeprowadziła się do nowej willi. Za jej wynajem płaci krocie! Zajrzeliśmy do środka

Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek
Małgorzata Rozenek - fot. Instagram @m_rozenek

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan od kilku długich miesięcy z niecierpliwością czekają na wykończenie ich wymarzonego domu. Teraz z niecierpliwością czekają na przeprowadzkę w nowej, okazałej willi. Jak wyglądają wnętrza? Ile płacą za wynajem?

Małgorzata RozenekRadosław Majdan wraz z trójką dzieci: Stanisławem i Tadeuszem, którzy są owocem poprzedniego związku Perfekcyjnej Pani domu z Jackiem Rozenkiem oraz Heniem tworzą patchworkową rodzinę, która przez wielu uważana jest za wzór do naśladowania.

Małgorzata Rozenek przeprowadziła się z rodziną do nowej willi

Rozenek już jakiś czas temu zakupiła piękną willę, jednak jak na razie nie może w niej zamieszkać. Z tego też względu zdecydowała się wynająć inny dom, w którym wcześniej mieszkał m.in. Wojciech Modest Amaro. Przenosiny jednak mocno dały się jej we znaki, o czym poinformowała na Instagramie.

Słuchajcie, prosicie o więcej relacji z pola bitwy. Zaraz postaram się wam wszystko pokazać. Przeprowadzka jest ogromnym wyzwaniem i już wiem, że mogłabym to zrobić mądrzej i sprawniej — mówiła.

Poniekąd wcale nas to nie dziwi, ponieważ dotychczasowy dobytek spakowała w… 200 kartonów. Z pewnością, gdyby miała przepakowywać je sama, zajęłoby jej to całą wieczność, dlatego też skorzystała z usług profesjonalnej firmy przeprowadzkowej, która skrupulatnie przekłada wszystko do szafek. Wiadomo, że zajmie to około 6 dni.

Luksusowa posiadłość polskiej rodziny Beckhamów ma ponad 300 metrów kwadratowych oraz przestronny basen na zewnątrz. Super Express dowiedział się, że za takie wygody płacą krocie.

Jest to ich tymczasowe lokum, w którym spędzą kilka miesięcy, zanim przeprowadzą się do swojego domu. Ponad 300-metrowa rezydencja kosztuje ich 30 tysięcy złotych miesięcznie… Ale chyba warto tyle za nią dać — przekazał dziennik.

Jeśli jesteście ciekawi, jak prezentują się wnętrza, koniecznie zajrzyjcie do galerii poniżej.

 

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Matka zostawiła dwulatka w samochodzie i poszła na zakupy. Chłopczyk trafił do szpitala

Ojciec porzucił swoje dzieci w lesie. Ich płacz usłyszał policjant