w

Jakub Rzeźniczak zdradził, dlaczego zdecydował się na ekspresowy ślub z Pauliną. „To był ciężki czas”

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25
Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie udzielili wspólnego wywiadu, w którym zdradzili, dlaczego zdecydowali się na ekspresowy ślub krótko po śmierci syna piłkarza. Nie ukrywają, że przechodzili wówczas przez bardzo trudny okres w życiu.

Jakub Rzeźniczak to piłkarz, ale zdecydowanie bardziej znany z tego, że do niedawna wiódł bujne życie towarzyskie. Na swoim koncie ma m.in. małżeństwo z Edytą Zając oraz związek z Magdaleną Stępień, z którą doczekał się syna, Oliwiera. U chłopca, krótko po przyjściu na świat, zdiagnozowano nowotwór wątroby. Mimo usilnych starań modelki, malucha nie udało się uratować — chłopczyk zmarł krótko po pierwszych urodzinach.

Zaczęli go reanimować, mówię, żeby jeszcze go intubowali, ale on już nie chciał, on już chciał odejść […] Ja to wszystko widziałam, tylko krzyczałam: “Oliwier, walcz. Walcz synku, proszę cię, nie odchodź!” Tego widoku nie da się wymazać, całe piekło, które przeszłam przez osiem miesięcy…

– wspominała przy okazji wizyty w studio Dzień dobry TVN.

Celebrytka po tragicznej stracie na jakiś czas usunęła się w cień. Z kolei sportowiec krótko po tym wyjechał z narzeczoną do Miami, gdzie wzięli ślub. Choć od tego wydarzenia minęło już kilka miesięcy, dopiero ostatnio zdecydowali się odsłonić kulisy ceremonii i przygotowań.

Jakub Rzeźniczak po raz trzeci został ojcem! Piłkarz wraz z żoną powitał na świecie długo wyczekiwane maleństwo (FOTO)

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie o ślubie

Kuba wraz z Pauliną spotkali się ostatnio z Izabelą Janachowską, której opowiedzieli o łączących ich uczuciach. Piłkarz wrócił wspomnieniami do ich zaręczyn, które odbyły się w Nowym Jorku. Mimo że był pewny, iż zgodzi się zostać jego żoną, to i tak się stresował.

Największy stres był w dniu oświadczyn, bo ja postanowiłem się oświadczyć przed meczem NBA, żeby było to nawiązanie do sportu, który nas połączył. […] Sam moment był wspaniały, emocje opadły, jak już Paulina się zgodziła, chociaż wiedziałem, że się zgodzi

– powiedział.

Choć wielokrotnie rozmawiali o wspólnej przyszłości, Paulina niczego nie podejrzewała.

Zdecydowanie byłam zaskoczona. […] Byliśmy na meczu i Kuba do mnie mówi »Stań tutaj, zrobię Ci zdjęcie«. Ja stanęłam jak gwiazda tyłem, on nic nie mówi. Odwracam się, a on klęka

– dodała.

Zakochani krótko po tym zdecydowali się wziąć ślub. Przygotowania trwały zaledwie miesiąc, a realizacja planu powiodła się dzięki temu, że pomagał im mieszkający w Miami Krzysztof Gojdź.

To była spontaniczna decyzja, bo leżeliśmy razem w salonie jeszcze w Płocku. To był ten ciężki czas po śmierci Oliwiera [syna piłkarza — przyp. red.], po tym, jak Paulinka poroniła. Tak leżeliśmy, było nam ciężko, i powiedziałem wtedy »Chodź, weźmiemy ślub w Miami, to będzie taki nowy początek«. Chwilę porozmawialiśmy i postanowiliśmy, że tak zrobimy

– tłumaczył Rzeźniczak.

Nie wszyscy pochwalali decyzję Kuby i Pauliny, lecz jak widać, każdy radzi sobie z żałobą w inny sposób. Dziś wielu internautów zmieniło zdanie na ich temat i gorąco im kibicuje.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Kinga Rusin, Krzysztof Stanowski - fot. Instagram @kingarusin, screenshot Instagram @krzysztof.stanowski

Kinga Rusin odpowiada na zaczepki Stanowskiego. „Wywołano mnie do tablicy”. Dziennikarka tłumaczy się z osiągnięć

Robert Karaś - fot. YouTube screenshot @WINI

Robert Karaś znowu tego dokonał! Pobił rekord świata na dystansie pięciokrotnego Ironmana. „Król jest jeden”