w

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie w wielkim stylu ogłosili płeć dziecka! Chłopiec czy dziewczynka? [WIDEO]

Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25
Paulina Rzeźniczak, Jakub Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie już za kilka miesięcy powitają na świecie pierwsze dziecko. Długo ukrywali tę wiadomość przed fanami, lecz z ogłoszeniem płci maleństwa już tak nie zwlekali. Chłopiec czy dziewczynka?

Jakub Rzeźniczak to piłkarz, który w swojej biografii odnotował epizod w reprezentacji Polski. Choć może pochwalić się wieloma sportowymi sukcesami, media zdecydowanie więcej uwagi poświęcają jego życiu prywatnemu, bo w tym wiele się działo. W przeszłości daleko mu było do bycia przykładnym mężem. W trakcie małżeństwa z Edytą Zając dopuścił się zdrady, która zaowocowała narodzinami jego córeczki Inez. Relacje z matką dziewczynki jednak do dziś są bardzo napięte, a w rozmowie z Żurnalistą nie zostawił na eks kochance suchej nitki.

Równie dużo uwagi poświęcono jego relacji z Magdą Stępień, lecz ta miała tragiczny finał. Doczekali się syna, Oliwiera, który zachorował na rzadki nowotwór. Niestety mimo ogromnych starań matki i lekarzy z Izraela, maluch zmarł. W tym czasie Rzeźniczak układał już życie z Pauliną Nowicką, z którą niedługo po jego śmierci wziął ślub. Ostatnio zakochani ogłosili, że zostaną rodzicami.

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie ogłosili płeć dziecka

W sieci już od dłuższego czasu spekulowano, że Paulina może być w ciąży, choć dla pary był to drażliwy temat, bowiem ukochana piłkarza niegdyś poroniła. Gdy wraz z mężem konsekwentnie odsuwali od siebie wszelkie podejrzenia, radosną nowinę przekazała za nich Stępień. Modelka napisała na Instastories, że od dawna wie o błogosławionym stanie żony eks partnera. Później tłumaczyła, że niczego nie ujawniła, po prostu rzekomo przekroczono jej granice i musiała się złamać.

Ostatecznie okazało się, że faktycznie Rzeźniczakowie wkrótce zostaną rodzicami i po ogłoszeniu tej wspaniałej wiadomości, przestali ukrywać rosnący brzuszek kobiety. Wszyscy zastanawiali się, czy będą mieli synka, czy córeczkę i w końcu ogłosili płeć maleństwa.

Na profilu małżeństwa ukazało się wideo, na którym widzimy, że stoją w ogrodzie w jasnych stylizacjach, a wokół nich biegają ukochane psiaki. Jakub przez chwilę trzyma w dłoni piłkę, po czym kopie ją, a ta pęka i wysypuje się z niej różowy proszek. Ułamek sekundy po tym wybuchły za nimi race w tym samym kolorze. To oznacza tylko jedno — za kilka miesięcy Rzeźniczakowie powitają na świecie dziewczynkę!

Gratulujemy!

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwia Peretti z synem fot. Instagram @sylwia_peretti

Sylwia Peretti przerwała milczenie po tragicznej śmierci syna! W emocjonalnym wpisie pożegnała Patryka. „Czułam dziwny niepokój”

Kinga Rusin - fot. AKPA

Kinga Rusin wróciła do Polski przez problemy zdrowotne. Miała operację! Zapowiada: „Przede mną kilka tygodni przerwy w naszych szaleństwach”