w

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka WZIĘLI ŚLUB i pochwalili się zdjęciami w sieci. Magda Stępień wymownie skomentowała [ZDJĘCIA]

fot. Instagram

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub, a zdjęciami z ceremonii pochwalili się w sieci. Wiadomość wywołała skrajnie odmienne reakcje wśród internautów. Swoje stanowisko jasno wyraziła była partnerka Kuby, Magdalena Stępień.

Jakub Rzeźniczak to grający na pozycji obrońcy piłkarz, który obecnie spełnia się w Wiśle Płock. W ostatnim czasie o Kubie zrobiło się w mediach bardzo głośno ze względu na nieformalny związek z modelką Magdaleną Stępień, z którą rozstał się na krótko przed narodzinami ich syna Oliwiera.

Niestety, chłopiec zachorował na raka i zmarł przed kilkoma miesiącami w Izraelu, gdzie podejmowano próby leczenia w specjalistycznej placówce. Ostatnio na temat śmierci syna otworzyła się Magdalena, która na pewien czas wycofała się z mediów.

Rodzice na inne sposoby przeżywają żałobę, a Kuba nie ukrywa, że wielkim wsparciem jest dla niego obecna partnerka, Paulina Nowicka, której oświadczył się w grudniu ubiegłego roku.

„Trzy miesiące temu odszedł Oliwierek… Wciąż mam przed oczami ten moment jak przestawał oddychać, gdy trzymałem go za rękę. Nigdy o tym nie zapomnę. Był zawsze uśmiechnięty tak jak ja. Walczył z uśmiechem. Ja też walczę poprzez uśmiech, pozytywne nastawienie, energię, którą dostaje od osób mi bliskich, dzięki którym życie z dnia na dzień znów staje się bardziej kolorowe. Oliś zawsze będziesz w moim sercu…” – wspominał niedawno Rzeźniczak.

Jakub Rzeźniczak i Paulina Nowicka wzięli ślub

Okazuje się, że Jakub i Paulina nie zamierzali długo czekać ze ślubem. Wybranka piłkarza właśnie pochwaliła się zdjęciami z ceremonii, która odbyła się na plaży w Key Biscayne na Florydzie w Stanach Zjednoczonych.

Jakub Rzeźniczak włożył szary garnitur i białą koszulę, a Paulina postawiła na długą białą suknię Laurelle z gorsetem i bufiastymi rękawkami. Kreacja odsłoniła jej dekolt, nogi oraz ramiona.

Mr&Mrs Rzeźniczak – napisała Paulina na Instagramie.

Kuba i Paulina do samego końca trzymali ceremonię w tajemnicy, a po ślubie odbyła się huczna impreza z udziałem znajomych i członków rodziny.

Magda Stępień skomentowała ślub Rzeźniczaka

Magda Stępień w rozmowie z Jastrząb Post w zdecydowany sposób skomentowała ślub Kuby i Pauliny Nowackiej. Mama zmarłego Oliwiera jasno dała do zrozumienia, że chce odciąć się od Rzeźniczaka.

Nie rozmawiam o nich, oni mnie nie interesują tak, jak powiedziałam w poprzednim wywiadzie – powiedziała.

Magda zaznaczyła, że nie zmieniła swojego stanowiska od czasu, niedawno udzielonego wywiadu.

Nie mamy kontaktu. Tego kontaktu nie ma, nie było i nie będzie. Dla mnie to temat totalnie zamknięty. Chcę odchodzić od bycia kojarzoną z Kubą. Bardziej chce być kojarzona jako mama Oliwierka, która robi coś dobrego dla innych. Nie mogłam liczyć na jego wsparcie i nawet tego wsparcia nie potrzebowałam – mówiła wówczas dla „Jastrząb Post”.

Zobaczcie zdjęcia ze ślubu Kuby i Pauliny:

fot. Instagram
fot. Instagram
fot. Instagram

Źródło: Jastrząb Post

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Maciej

Z "Pantofelkiem" związany jestem od 2021 roku. Na bieżąco informuję Was o życiu gwiazd, a także najświeższych wydarzeniach z kraju i ze świata. Prywatnie miłośnik górskich wędrówek i dobrej książki.

Ewel0na kłóci się z internautami, którym nie przypadł do gustu jej nowy wizerunek. „WYŻEJ S*ASZ, NIŻ D*PĘ MASZ”

Antoni Królikowski - fot. Piętka Mieszko/AKPA

Antoni Królikowski