w

SuperSuper

Jakub Rzeźniczak ZOSTANIE OJCEM! Jego żona zdradziła, jak się czuje i nawiązała do wyznania Stępień. „Nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłe”

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25
Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub i Paulina Rzeźniczakowie za kilka miesięcy powitają na świecie pierwsze wspólne dziecko! Długo ukrywali tę wiadomość przed obserwatorami, ale po ogłoszeniu radosnej nowiny, zalała ich fala gratulacji. Jak czuje się przyszła mama? Czy ma żal do Magdy Stępień, że ogłosiła radosną nowinę przed nimi?

Jakub Rzeźniczak to piłkarz, który w przeszłości zaliczył epizod w reprezentacji Polski. Mimo sukcesów na murawie nie cieszył się najlepszą opinią, z uwagi na swoje bujne życie uczucie. Najpierw wdał się w romans z Eweliną Tarasiewicz, z którą doczekał się córeczki. W tym czasie był mężem Edyty Zając. Obie relacje nie były trwałe i postanowił szukać gdzie indziej. Głośno było o jego związku z byłą uczestniczką Top Model, Magdą Stępień. Również i tym razem nie najlepiej im się wiodło, ale po krótkim rozstaniu dali sobie drugą szansę. Niewiele to między nimi zmieniło, podobnie jak fakt, że mieli zostać rodzicami. Gdy ich synek, Oliwier, przyszedł na świat, sportowiec układał już sobie życie z inną kobietą. Tym razem życie wystawiło go na ogromną próbę, ponieważ u malucha zdiagnozowano nowotwór. Mimo starań lekarzy chłopczyk zmarł po długiej walce z chorobą.

W tym bolesnym czasie Jakub mógł liczyć na wsparcie Pauliny, która kilka miesięcy temu została jego żoną. Niedługo po ślubie piłkarz zdecydował się udzielić wywiadu Żurnaliście, w którym rozliczył się z przeszłością. Choć wielu internautów ostro skrytykowało go za wyznanie o matce swojej córki, o dziwo zdecydowana większość zmieniła zdanie o nim i tym razem zaczęła kibicować jego nowej relacji. W tej samej rozmowie zdradził, że wraz z żoną spodziewali się dziecka, ale doszło do poronienia.

Jakub Rzeźniczak zostanie ojcem!

Od tamtego pamiętnego wyznania, wiele internautek uczulało innych komentujących, by nie dopytywali o ich plany na powiększenie rodziny, ponieważ dla Pauliny może to być bolesny temat. Mimo to pojawiały się wpisy z zapytaniami o to, czy planują dziecko, a w ostatnim czasie w sieci aż zaroiło się od podejrzeń, że ukochana Rzeźniczaka może być w ciąży, ponieważ zaczęła ukrywać brzuch. Później nieoczekiwanie głos zabrała Magda Stępień, która wyznała, że już od dawna wie, że spodziewają się dziecka.

Przyszli rodzice starali się jak najdłużej ukryć ten fakt przed internautami, ale w końcu w minioną niedzielę potwierdzili radosne wieści. Na ich profilach w mediach społecznościowych ukazały się zdjęcia, na których szczęśliwi prezentują zdjęcie USG. Post opatrzyli podpisem:

Czekamy na ciebie.

Internauci niezwłocznie pospieszyli z gratulacjami, do których i my się przyłączamy.

Paulina Rzeźniczak zdradza, jak czuje się w ciąży

Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny z Pauliną skontaktował się portal Pudelek, który zapytał ją, jak się czuje w błogosławionym stanie. W odpowiedzi nawiązała również do wyznania Magdy, która uprzedziła ich w ogłoszeniu tak intymnej informacji:

Dzięki Bogu czuję się dobrze i zdrowie dopisuje, choć ostatni okres nie był dla nas łatwy. Chcieliśmy wiadomość o ciąży zachować jak najdłużej dla siebie, gdyż pierwsze kilka miesięcy jest zawsze pod znakiem zapytania, nie wiadomo, co może się wydarzyć i często nie ujawnia się tego faktu nawet rodzinie. Cieszę się, iż w końcu mogliśmy się podzielić ze wszystkimi radosną nowiną, choć nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłym doświadczeniemzwłaszcza w tak ważnej dla nas sprawie — powiedziała.

Korzystając z okazji, zwróciła się do innych par i przyszłych mam, przesyłając im moc serdeczności i wsparcia. Zdradziła również, że mąż od początku bardzo ją wspiera:

Wszystkim przyszłym mamom życzę zdrowia dla nich i ich maluszków i tego, żeby były otoczone tak wielką troską i miłością, jaką każdego dnia daje mi mój mąż. A tym, którzy się starają, życzymy wytrwałości, cierpliwości i dużo wzajemnego wsparcia, bo wiemy, jak dużo to znaczy — skwitowała.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwester Wardęga, Weronika Sowa - fot. Youtube @goatspl Instagram @wersow

Wersow zdradziła, co myśli o Wardędze podczas badania wykrywaczem kłamstw. Youtuber odpowiedział.”Luz, mi wiele osób źle życzy”

Agnieszka Chylińska - fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska opowiedziała o nieprzyjemnym incydencie z fanami w toalecie! „Niektórzy nie mają wyczucia” (WIDEO)