w

Agnieszka Chylińska opowiedziała o nieprzyjemnym incydencie z fanami w toalecie! „Niektórzy nie mają wyczucia” (WIDEO)

Agnieszka Chylińska - fot. Podlewski/AKPA
Agnieszka Chylińska - fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska na własnej skórze przekonała się, jak natarczywi mogą być fani. Przed koncertem w Opolu spotkała ją bardzo nieprzyjemna sytuacja… w toalecie na stacji benzynowej. Postanowiła nagłośnić sprawę i uczulić innych, czego nie powinni robić.

Agnieszka Chylińska to wokalistka, która w przeszłości kojarzona była z grupą O.N.A. i choć robiła furorę na scenie, postanowiła zaryzykować i postawić na karierę solową. Szybko okazało się, że podjęła właściwą decyzję, ponieważ nie tylko mogła rozwinąć skrzydła, ale i zdobyła jeszcze większą popularność. Od 2009 roku podbija scenę w pojedynkę i w tym czasie przeszła niebywałą przemianę, zarówno wewnętrzną jak i zewnętrzną. Dotychczas nagrała cztery krążki, przy czym trzy z nich dotarły do pierwszego miejsca na liście sprzedaży OLiS.

Artystka cieszy się ogromnym zainteresowaniem nie tylko mediów, ale i fanów. Wielu z nich marzy o tym, by móc zamienić z nią słowo, a dla autografu potrafią zrobić wszystko. Czasami przez to zdarza im się przekroczyć pewne granice. O jednym z takich nieprzyjemnych spotkań opowiedziała w najnowszym nagraniu na Instagramie.

Agnieszka Chylińska o nieprzyjemnym incydencie z fanami… w toalecie

Kilka miesięcy temu Agnieszka wyruszyła w trasę koncertową Never Ending Sorry Tour, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród jej fanów, a bilety wyprzedają się jak świeże bułeczki. Występuje nie tylko w Polsce, ale i za granicą, a pod koniec sierpnia zapowiedziała, że po nowym roku rusza w następną podróż, tym razem z okazji 30-lecia działalności artystycznej.

W minioną niedzielę Chylińska zagrała koncert w Opolu. Niestety na krótko przed występem słuchacze wyprowadzili ją z równowagi. Wyjaśniła, że podczas postuj na stacji benzynowej chciała skorzystać z toalety, lecz w tym, jakby nie patrzeć intymnym, momencie, została zaatakowana przez fanów żądnych zdjęć i autografów. Na opublikowanym na Instagramie wideo zaapelowała do nich o większe wyczucie.

Chciałabym uprzedzić ludzi, którzy zaczepiają mnie w momencie, kiedy wychodzę z toalety na stacji benzynowej, żeby zrozumieli, że gwiazdy też robią siku. Że tak zwane popularne osoby też mają prawo skorzystać z łazienki i mieć ochotę stamtąd szybko wyjść… – wyjaśniła.

Zaraz po tym przeprosiła osoby, które liczyły na jej podpis:

Więc wszyscy ci, którzy liczyli na to, że będę rozdawać autografy przed toaletą – przepraszam, że Was rozczarowałam. Ale ani to miejsce dobre do autografów, ani do zdjęć — dodała.

Wraz z menadżerką dodały, że jeszcze brakowało tego, by rozdawała autografy na papierze toaletowym, po czym dodała nieco rozczarowana:

Niektórzy nie mają wyczucia, już trudno…

Na koniec wyjaśniła, że występ w Opolu ma dla niej znaczenie sentymentalne, ponieważ to właśnie tam debiutowała w 1995 roku. Zachęciła obserwatorów do obejrzenia tego występu na YouTube, ponieważ wtedy dużo ją to kosztowało. Pamiętacie tamten koncert?

Agnieszka mogła liczyć na wyrozumiałość obserwatorów na Instagramie, choć nie wszystkich. Jedna z internautek napisała:

Tragedia. Myślałam, że ona nie gwiazdorzy.

Na szczęście nie wszyscy tak uważają i wprost piszą, że szanują czas prywatny swoich idoli i nie zaczepiają ich w takich momentach.

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Jakub Rzeźniczak, Paulina Rzeźniczak - fot. Instagram @jakubrzezniczak25

Jakub Rzeźniczak ZOSTANIE OJCEM! Jego żona zdradziła, jak się czuje i nawiązała do wyznania Stępień. „Nie byliśmy pierwsi, co nie jest miłe”

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek żegna się z kolejną posadą w TVP! Jej program spadł z anteny