w

DramatDramat SuperSuper HahaHaha

Katarzyna Cichopek żegna się z kolejną posadą w TVP! Jej program spadł z anteny

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA
Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA

Katarzyna Cichopek do niedawna była jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd Telewizji Polskiej. Niestety tej jesieni będzie miała więcej wolnego czasu, niżby tego chciała. Media obiegła wieść, że kolejny program z jej udziałem nie doczeka się kontynuacji.

Katarzyna Cichopek to aktorka, która podbiła szklany ekran dzięki roli Kingi Zduńskiej w serialu M jak miłość, choć debiutowała w Bożej podszewce. Z biegiem czasu zaczęła rozwijać skrzydła i doczekała się zaproszenia do Tańca z gwiazdami. Wraz z Marcinem Hakielem wytańczyła Kryształową kulę, a podczas przygotowań do kolejnych odcinków tanecznego show ich relacje znacznie się zacieśniły. Wzięli ślub i doczekali się dwojga dzieci: syna Adama i córki Helenki.

Mimo obowiązków wynikających z założenia rodziny nie odstawiła kariery na boczny tor i realizowała się w kolejnych projektach. Wraz z mężem założyła kilka szkół tańca, współprowadziła popularne programy, wydała trzy poradniki dla mam i z Hakielem realizowała się jako jedna z par jurorskich w formacie Czar par. Na przestrzeni kilku ostatnich lat stała się najbardziej rozchwytywaną gwiazdą Telewizji Polskiej.

Katarzyna Cichopek straciła kolejną posadę w TVP

We wrześniu 2020 roku stacja ogłosiła, że Kasia dołącza do obsady Pytania na śniadanie. Wraz z Maciejem Kurzajewskim stworzyli duet nie tylko na szklanym ekranie, ale i w życiu prywatnym. Nieco później ogłoszono, że została jedną z jurorek programu You Can Dance. Nowa Generacja, w którym realizował się również Agustin Egurrola. Taneczne show doczekało się dwóch edycji, a w jednej z nich aktorka doprowadziła dzieci do płaczu, za co została skrytykowana przez internautów.

Ostatnio media obiegła informacja, że format zostaje zdjęty z anteny. Cichopek podzieliła los Sandry Kubickiej i Izabelli Krzan, które podobnie jak ona, straciły pracę. Teraz wyszło na jaw, że to nie koniec zmartwień celebrytki. Jak ustaliło Press.pl, stacja nie chce kontynuować również programu Operacja aranżacja, który był emitowany na antenie TVP Kobieta od jesieni 2022.

W jesiennej ramówce 2023 program się już nie znalazł. Z naszych ustaleń wynika, że nie ma jeszcze decyzji o ewentualnej kontynuacji programu w 2024 roku — przekazał informator serwisu.

Póki co nie wiadomo, czy aktorka będzie musiała sprostać nowym zawodowym wyzwaniom, dlatego można przypuszczać, że w najbliższym czasie będzie miała więcej wolnego czasu. Z kolei jej koleżanki, Krzan i Kubicka, mają powody do radości, bowiem poprowadzą nowy program — Rytmy Dwójki.

Uważacie, że to dobra decyzja?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Agnieszka Chylińska - fot. Podlewski/AKPA

Agnieszka Chylińska opowiedziała o nieprzyjemnym incydencie z fanami w toalecie! „Niektórzy nie mają wyczucia” (WIDEO)

Elon Musk, Grimes - fot. screenshot YouTube @CNBCtelevision, Instagram @grimes

Elon Musk i Grimes ukrywali, że doczekali się TRZECIEGO dziecka! Ich tajemnica wyszła na jaw przez przypadek. Imię? Oryginalne