w ,

Katarzyna Cichopek przed kamerami doprowadziła dzieci do PŁACZU! „Nie spodziewałam się”. Co tam się stało?

Katarzyna Cichopek, You Can Dance. Nowa generacja - fot. Instagram @katarzynacichopek, @youcandancetvp
Katarzyna Cichopek, You Can Dance. Nowa generacja - fot. Instagram @katarzynacichopek, @youcandancetvp

Katarzyna Cichopek od kilku tygodni realizuje się jako jurorka You Can Dance. Nowa Generacja. Ostatnio doprowadziła dzieci do… płaczu! Nie kryła zaskoczenia tą sytuacją. Co się stało?

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej rozpoznawalnych aktorek Telewizji Polskiej. Niesiona na fali popularności została jedną z prowadzących program Pytanie na śniadanie. Mimo że widzowie na początku nie byli zadowoleni z decyzji producentów, co wyraźnie sygnalizowali w mediach społecznościowych, nie poddawała się i udowodniła, że doskonale odnajduje się w tej roli. Po raz kolejny zrobiło się o niej głośno, gdy w marcu 2022 roku ogłosiła, że rozstała się z Marcinem Hakielem. Od razu zaczęto spekulować, że być może w jej życiu pojawił się ktoś inny i wskazywano, że to z Maciejem Kurzajewskim połączyła ją bliska relacja. Po kilku miesiącach plotki okazały się prawdą.

Mimo że Cichopek przez kilka tygodni była bardzo krytykowana przez internautów, TVP niezmiennie pozostaje pod jej urokiem i ostatnio zaproponowało jej posadę jurorki w programie You Can Dance. Kasia podchodzi do tego zadania bardzo poważnie i chętnie promuje taneczne show w swoich mediach społecznościowych. Ostatnio nawet nagrała ciekawe wideo, na którym pochwaliła się swoimi tanecznymi umiejętnościami. Nie spodziewała się jednak, jak trudne zadanie postawią przed nią producenci.

Katarzyna Cichopek doprowadziła dzieci do płaczu

Kasia jest absolwentką wydziału psychologii na warszawskiej SWPS. W najnowszym odcinku postanowiła wykorzystać zdobytą wiedzę i doświadczenie, organizując dla młodych tancerzy warsztaty z elementami psychologii, gry aktorskiej i tańca.

Uczestnicy na początku wylosowali karteczki, na których wypisane były nazwy emocji — np. lęk, miłość, złość. Jak wyjaśniła, ich zadaniem było przedstawienie ich na scenie.

Moim pomysłem na te warsztaty było oswojenie emocji. Emocji, które będą im towarzyszyć przez całą drogę w „You Can Dance”, ale nie tylko. W późniejszym życiu również — tłumaczyła przed kamerami.

Nieoczekiwanie jedna z dziewczynek zalała się łzami i to do tego stopnia, że stojąca obok koleżanka chwyciła ją w ramiona, by ją pocieszyć. Cichopek także do niej podeszła i wyjaśniła, że zaraz zrzucą te emocje i zamienią je w radość, bo na tym polega to zadanie aktorskie, że się włączamy i wyłączamy.

Szczerze, nie spodziewałam się, że oni ta bardzo w to wejdą. Tak sobą na 100 procent […]

Po chwili okazało się, że również stojący obok niej chłopiec zaczął płakać. Aktorka nie kryła zaskoczenia.

Doprowadziłam dzieci do płaczu… – powiedziała zaskoczona jurorka.

Widząc, co się dzieje, zaczęła im tłumaczyć:

Ważne jest, żeby emocje w trudnym momencie wyrzucić z siebie, żeby się ich absolutnie nie wstydzić. I też ważne jest, żeby umieć je nazwać.

Poniżej możecie obejrzeć fragment nagrania. Premierowy odcinek programy You Can Dance. Nowa Generacja zostanie wyemitowany na antenie TVP2 już w piątek 27 stycznia o godzinie 20:50.

Będziecie oglądać?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Laluna - fot. screenshot YouTube @FansportuTV, Instagram @lala_laluna_official

Laluna wróci do freak fightów?! „Jestem dalej zawodniczką FAME”. Administrator organizacji szybko ją wyjaśnił. „ZŁOTKO…”

Allan Krupa - fot. screenshot YouTube @Enso

Allan Krupa wypuścił nowy singiel. „Młody Cham” nieźle popłynął, rapując o s*kach, złocie i szronie w nosie