w

Kasia Cichopek debiutowała jako jurorka w „You Can Dance”. Widzowie nie mieli wobec niej litości. „Sztuczna do bólu”

Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA, screenshot Facebook @BadzmyRazem.TVP
Katarzyna Cichopek - fot. Podlewski/AKPA, screenshot Facebook @BadzmyRazem.TVP

Katarzyna Cichopek idzie jak burza! Nie dość, że prowadzi Pytanie na śniadanie, to jeszcze została jurorką programu You Can Dance – Nowa generacja. W piątkowy wieczór wyemitowano pierwszy odcinek tanecznego show. Jak sobie poradziła?

Katarzyna Cichopek jest u szczytu kariery i doskonale wykorzystuje swoje pięć minut. Regularnie pojawia się na planie zdjęciowym M jak miłość oraz współprowadzi poranne wydanie Pytania na śniadanie. Włodarze stacji bardzo cenią jej talent i doświadczenie, dlatego też kilka miesięcy temu zaoferowali jej posadę jurorki w programie You Can Dance – Nowa generacja. Ofertę przyjęła bez zawahania, w końcu ma sporą wiedzę na temat tańca, którą może poprzeć doświadczeniem.

Aktorka jesienią 2005 roku wygrała z Marcinem Hakielem 2. edycję programu Taniec z gwiazdami, a później otworzyła z nim pierwszą szkołę tańca. Wspólnie nagrali kilka płyt DVD z kursem tanecznym, a także napisała książkę na ten temat. Teraz będzie miała okazję wykazać się w roli jurorki.

Widzowie ocenili debiut Katarzyny Cichopek w You Can Dance

W piątek 6 stycznia wyemitowano pierwszy odcinek nowej edycji programu You Can Dance. W show zaszły spore zmiany. Przede wszystkim nową prowadzącą została Edyta Herbuś, a w składzie jurorskim zaszły spore roszady. Tym razem występy młodych uczestników oceniają Agustin Egurrola, Ida Nowakowska i Katarzyna Cichopek.

Ostatnio na profilu Bądźmy Razem TVP na Facebooku pojawiło się nagranie zapowiadające format, a pod nim mnóstwo komentarzy na temat Kasi. Nie wszyscy są zadowoleni z tego, że dołączyła do obsady. Pojawiły się nawet głosy, że zamiast niej w jury powinien zasiąść jej były mąż, Marcin Hakiel.

 • Cichopek dzięki byłemu mężowi nauczyła się tańczyć i wielce tancerka z pojęciem. Również uważam, że jej miejsce powinien zastąpić Marcin Hakiel On się może wypowiadać na temat tańca, a nie taka osoba, która w zasadzie zasłynęła w tej tematyce dzięki Tańcowi z Gwiazdami.
 • Strach otworzyć lodówkę, żeby nie było tam pseudogwiazdy Cichopek.
 • Marcin Hakiem powinien być zamiast Cichopek.
 • Zamiast p. Cichopek powinien być p. Hakiel, to on jest super tancerzem.
 • Wszędzie się wpycha na siłę, żeby zabłysnąć. Ta niewyrośnięta, pożal się Boże celebrytka i aktoreczka jednego tasiemca pojęcia nie ma o tańcu. Boję się otworzyć lodówkę, bo może wyskoczy Cichopkowa…
 • I znowu Cichopek….zaraz otworze lodówkę i tam też będzie Cichopek… Żyj kobieto swoim życiem i nie lansuj się na siłę… Wszędzie się pcha… Kiedyś nawet ciebie lubiłam, ale zaczynam mieć cię dość, sorry.
 • Cichopek. Na jej miejscu powinien być doświadczony jej były mąż M. Hakiel.
 • Cichopek, jaka ekspertka. Śmiech na sali.
 • Lepiej niech w ogóle wyjdzie z Polski na stałe, kłopot się skończy.
 • A co ma Cichopek do tańca, że były mąż był tancerzem, to nie znaczy, że ona zna się na tańcu. Mogli kogoś innego dać.
 • Cichopkowa to już wszędzie jest.

Oczywiście nie brakuje też pozytywnych opinii.

 • Cieszę się, że jurorem jest p. Kasia.
 • Kasia jesteś piękna, miło się na Ciebie patrzy. Super, że będziesz w programie. Gratulacje.
 • Lubię ten program, a Kasia jest śliczną kobietą.
 • Oj ludzie, co wy chcecie od tej Kasi. Fajna babka i jestem zadowolona, że jest jurorką.
 • A dla mnie Kasia super, tak samo, jak Ida. Bardzo je obie lubię.
 • A ja się wyłamię, wolę Kasię bardziej niż Idę.
 • Cichopek najcudowniejsza kobieta.

Oglądaliście? Jak według was wypadła Kasia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

3 komentarzy

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Maryla Rodowicz - fot. Piętka Mieszko AKPA

Maryla Rodowicz uratowała bratu życie! Jerzy we wzruszającym wyznaniu opowiedział, co dla niego zrobiła. „To był jej dar od serca”

Szymon Majewski, Edward Miszczak - fot. Podlewski/AKPA

Szymon Majewski w końcu ujawnił powód zwolnienia z TVN. Wspomniał o Edwardzie Miszczaku. „Czuję się w obowiązku przerwać milczenie”