w ,

Katarzyna Cichopek i Agustin Egurrola stracili pracę w TVP! Wyśmiał ich Szymon Majewski. „Lubią tańczyć jak…”

Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek, Szymon Majewski - fot. Jacek Kurnikowski, Niemiec/AKPA
Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek, Szymon Majewski - fot. Jacek Kurnikowski, Niemiec/AKPA

Katarzyna Cichopek i Agustin Egurrola do niedawna mogli realizować swoje taneczne pasje w programie You Can Dance. Niestety aktualny prezes TVP nie ma dla nich dobrych wieści, bowiem format znika z anteny. Informacja ta żywo rozbawiła Szymona Majewskiego, który postanowił wbić im szpilę.

You Can Dance za czasów emisji w TVN biło rekordy oglądalności, jednak nie tak długo, jak zakładano. Po raz pierwszy program zdjęto z anteny w 2012 roku, a po szumnie zapowiadanym powrocie w 2015, przetrwał tylko rok. W końcu format odszedł w niepamięć, ale nie na długo, bowiem wrócił w odmienionej formie na antenie TVP. Tym razem o główną wygraną walczyły dzieci, a ich taneczne popisy oceniali Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek oraz Ida Nowakowska.

Choć talent show miało być dla Telewizji Polskiej szansą na podniesienie oglądalności, drugi sezon pokazał, że widzowie są znudzeni tego typu tytułami. Rzeczywistość błyskawicznie zweryfikowała plany stacji i jak informują Wirtualne Media, You Can Dance – Nowa Generacja wypada z ramówki. To zaskakująca wiadomość, tym bardziej że władze stacji podtrzymują, że są zadowolone z nowej odsłony tanecznego show, ale realizacja formatu jest zbyt kosztowna przy takiej oglądalności.

Katarzyna Cichopek i Agustin Egurrola stracą pracę w TVP

Póki co obecny prezes TVP, Mateusz Matyszkowicz, nie wydał oficjalnego oświadczenia w tej sprawie, ale niejako dał do zrozumienia, że informacja przekazana przez wspomniany wcześniej profil jest prawdziwa. Wyjaśnił, że stacja ma inne propozycje, a fakt, że dotychczas nie ogłoszono castingów do trzeciej edycji, zdaje się nie pozostawiać złudzeń.

To niezwykle przykra wiadomość dla Katarzyny Cichopek, Agustina Egurroli, Idy Nowakowskiej i prowadzącej Edyty Herbuś, bowiem oznacza, że wszyscy pożegnają się z dotychczasową posadą. W sieci już pojawiają się głosy, że ich sytuacja finansowa ulegnie pogorszeniu, bowiem stracą dodatkowe źródło dochodu. Wątek ten postanowił skomentować Szymon Majewski, który w swoim stylu wbił dwójce jurorów szpilę.

TVP zdejmuje z anteny program „You Can Dance”. Zdjęcie tanecznego programu smuci prowadzących Cichopek i Egurrolę, bo tak bardzo lubią tańczyć, jak im zagrają na Woronicza — napisał na Facebooku.

Myślicie, że gwiazdy TVP odpowiedzą na ten kąśliwy przytyk?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Sylwia Bomba - fot. Instagram @sylwiabomba

Sylwia Bomba oburzona sytuacją w restauracji. „Zapłaciłam za sałatkę z robakiem”

Anna Lewandowska - fot. Instagram @annalewandowska

Anna Lewandowska bez zapowiedzi zniknęła z Instagrama. Wybuchło takie zamieszanie, że jej management musiał zabrać głos. Co się dzieje?