w

HahaHaha SuperSuper

W kuluarach krążą plotki, że Agnieszka Chylińska jest w związku… z KOBIETĄ! Jej menadżerka zabrała głos

Agnieszka Chylińska - fot. Instagram @agnieszka.chylinska
Agnieszka Chylińska - fot. Instagram @agnieszka.chylinska

Mimo że Agnieszka Chylińska od lat jest w związku małżeńskim z niejakim Markiem, z którym doczekała się trojga dzieci. Mimo to w sieci zaczęto spekulować, że może być lesbijką, a dowodem na to ma być jej zdjęcie z agentką. Menadżerka zabrała głos. Co powiedziała?

Agnieszka Chylińska to popularna artystka. W przeszłości była wokalistką grupy O.N.A., ale później postawiła na karierę solową i od tamtego momentu odnosi sukces za sukcesem. Nagrała cztery albumy solowe, na których udowodniła, że świetnie radzi sobie nie tylko z typowo rockowymi utworami, ale i nieco delikatniejszymi balladami.

Prywatnie także dobrze jej się układa. Po nieudanym małżeństwie z Krzysztofem Krysiakiem związała się z Markiem. W 2006 roku powitali na świecie syna, Ryszarda, a cztery lata później wzięli ślub. Kilka miesięcy po uroczystości artystka urodziła córkę, Esterę. W 2013 po raz trzeci zostali rodzicami. Najmłodsza pociecha małżeństwa ma na imię Krystyna. Dopiero stosunkowo niedawno Chylińska przyznała, że dwoje z jej pociech wymaga szczególnej troski.

Nigdy się nie żaliłam i publicznie nie opowiadałam o tym, jak jest mi ciężko z tego tytułu, że dwoje moich dzieci jest dzieciakami szczególnej troski. Nie przypominam sobie też, żeby ktoś mi pomagał, wspierał, jeśli chodzi o tak zwane „państwo”. […]

Kiedy urodziłam moje dzieci i pojawiły się okoliczności, które dawały mi oczywisty wybór pomiędzy byciem wiecznie rozsiadającą się w roli ofiary lamentującą matką lub zadaniowcem i buntownikiem niezmordowanie walczącym o to, by każde z moich dzieci, bez względu na swoje, jak to się ładnie mówi „deficyty”, mogło mieć dobre i pogodne życie, wybrałam to drugie. Nie bez wahania — mówiła na Instagramie.

Artystka nie opowiada o swoim życiu prywatnym, ale ostatnio pojawiły się plotki, że jej relacja z mężem to już przeszłość. To prawda?

Agnieszka Chylińska jest w związku z kobietą?!

W zasadzie nie wiemy nic o tym, jak Agnieszce układa się w małżeństwie, dlatego też zaczęły pojawiać się plotki, że być może jest ono przyszłością. W ostatnim czasie zaroiło się jednak od sugestii, że być może jest lesbijką, bowiem opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym trzyma kobietę za rękę.

Wspomniany wpis wrzuciła na swój profil na Facebooku dokładnie dwa lata temu. Widzimy na nim, jak idzie ze swoją agentką, Joanną Ziędalską-Komosińską. Nie sposób nie odnieść wrażenia, że łączą je bardzo serdeczne relacje, o czym wokalistka wspominała wielokrotnie.

Od 16 lat razem. Mój Anioł Stróż. Moja agentka. Przy niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę. Nie tylko wtedy, gdy odbierałam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie, gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpiałam lub „nie przynosiłam dochodów”. W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia — pisała.

Post wywołał ogromne poruszenie, które postanowiła skomentować menadżerka gwiazdy. W rozmowie z portalem WP wyjaśniła, że nie łączy ich relacja romantyczna:

Doszły mnie jednak słuchy, że niektórzy dopatrują się podtekstów e********** w związku z podobnymi artykułami. Otóż nie. Doceniam państwa wyobraźnię, ale proszę mieć na uwadze, że relacje międzyludzkie, to przede wszystkim dbanie o drugiego człowieka, wiara w niego, dbanie o jego bezpieczeństwo, potrzeby wyższe, szacunek, dobro, zdrowie, jakość życia, świadomość oraz samoocenę tak, by mógł pięknie wzrastać. A wtedy można zdobywać szczyty. Kieruję więc tym, co najcenniejsze: wiara w wartościowego człowieka pozwala na bycie dobrym agentem. I nie trzeba podtekstów — wyjaśniła.

Też mieliście takie podejrzenia?

Google News
Obserwuj w News i bądź zawsze na bieżąco!

Napisane przez Magda Kwiatkowska

Fotograf amator, wielka fanka kryminałów i literatury fantasy. Niespełniona pisarka, która od najmłodszych lat marzy o tym, by wydać własną książkę. Bez opamiętania śledzę to, co obecnie dzieje się w świecie show-biznesu, by odsłaniać przed wami kolejne sekrety gwiazd.

Chcesz zadać mi jakieś pytanie? Wyślij e-mail na adres magda@chaosmedia.pl

Łukasz Porzuczek, Sylwia Peretti - fot. Instagram @lukaszporzuczek

Mąż Sylwii Peretti wrócił po długiej przerwie na Instagram. Pokazał, co robi (ZDJĘCIA)

Fagata, Stuu, Sylwester Wardęga - fot. Youtube @stuuburton @goatspl

Gruba afera ze Stuu i Fagatą. Pod adresem YouTubera padły poważne oskarżenia! „Dlaczego internet nie skojarzył faktów?” Influencerka odpowiada